Nasıl olduğu hakkında bir hikaye Drake 'Stranger Things' üzerine bir kamera hücresi indirmek için 'ölürdü' uydurulmuştu. Dedikoducu Polis üretilmiş hikayeyi bozabilir ve nasıl ortaya çıktığını açıklayabilir.

Pazar günü, Drake, Altın Küre'de 'Stranger Things' in genç kadrosuyla takıldı . Rapçi dizinin tanınmış bir hayranı olduğu ve dizinin birkaç yıldızıyla vakit geçirdiği için, HollywoodLife sahte 'münhasır ürünlerinden' birini üretti. Başlık, 'Drake, 3. Sezon için' Stranger Things 'Cameo'yu Yerine' Ölürdü: Oyunculuğa Dönüyor? 'Sahte hikaye başlıyor, ''Stranger Things' hayranlarını heyecanlandırın çünkü Drake oyuncu kadrosuna katılıyor olabilir! Pekala belki. Oyunculuk kariyerini canlandırma planları hakkında ÖZEL ayrıntılara sahibiz. ' Sözde 'Drake'e yakın kaynak' denen sözde, 'Drake her bölümü defalarca izledi ve en sevdiği karakter Mille Bobby Brown’ın Eleven'ı. HollywoodLies olarak bilinen webloid artık 'yeni arkadaşlıkları Drake'i beyaz perdeye geri döndürebilir' diye iddia ediyor.

Elbette, 'Stranger Things' dizisindeki bir görünüm 'büyük' için değil, küçük ekran için olacaktır. Ne olursa olsun, sitenin sözde kaynağı, 'Drake o zamanlar çok genç bir oyuncuydu ...' Drake yeniden oyunculuğa başlamayı çok isterdi, bu konuda hiçbir sır saklamadı ve evet, elbette, bir rol almak için ölürdü. Stranger Things, 'sadece bir kamera hücresi rolü olsa bile.'

Evet, Drake daha fazla film ve TV projesi üstlenmek istediğinden bahsetti . Ve evet, Drake, Instagram'da kendisinin ve Brown'ın bir fotoğrafını paylaştı . Ancak bu, şu anda 'Stranger Things' in bir kamera hücresinin çalışmakta olduğu anlamına gelmiyor. Gösteri sadece geçen ay üçüncü sezon için yenilendi, bu nedenle gelecek bölümlerin senaryoları henüz çivilenmiş değil. Ayrıca, program herhangi bir dublör rolü için tam olarak bilinmemektedir.

Yine de Dedikoducu Polis Drake bağlantılarımızla araştırdık ve konuştuğumuz hiç kimse bir kamera hücresi planına aşina değildi. Rapçinin bir noktada yerine getirmesi bir dilek olabilir, ancak bu iddiaların gerçekten ona yasal olarak yakın birinden geldiği görünmüyor. Daha ziyade, tipik HollywoodLies kalıbına uyuyor gibi görünüyor: Haberlerde yer alan bir şeyi alın (Drake'in 'Stranger Things' fandomu ve Altın Küre'de oyuncu kadrosuyla geçirdiği zaman) ve ilgili bir hikaye uydurun (filmde kamera hücresi yapmak istiyor) göstermek).

Aslında, bu metodoloji geçen hafta belliydi. Nicki Minaj'ın artık Nas ile çıkmadığı ortaya çıktıktan sonra, blog onun hakkında bir hikaye uydurdu. Drake ile 'takılmak' . Çevrimiçi yayın, istismar edilebilecek gerçek haberler olduğunda Drake hakkında sahte haberler satma gibi kanıtlanabilir bir alışkanlığa sahiptir. Burada olan budur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.