Nasıl olduğuna dair yeni bir rapor Blake Shelton ne zaman sever Gwen Stefani “Giyinmek” uydurmadır. Dedikoducu Polis Bir sitenin bu iddiayı nasıl ortaya çıkardığını, hepsi Stefani ve Shelton'ın bir Cadılar Bayramı partisi için kostümler giyen fotoğraflarına dayandırıyor. Ayrıca, şarkıcı kampında hiç kimsenin bloglara hikaye sızdırmadığı söylendi.Bir kere daha, HollywoodLife gerçek bir olayı aldı ve onu tamamen uydurulmuş bir öncülün temeli olarak kullandı. Çiftin 'Cadılar Bayramı'nı erken kutladığını' belirttikten sonra, No Doubt şarkıcısı Sally gibi giyinmiş. Noel öncesi kabus ve bir denizci kostümü giymiş olan Shelton, HollywoodLies lakaplı, taşralı şarkıcının Stefani'nin 'giyinmeyi' sevdiğini özel olarak öğrendiğini savunuyor. Görünüşte uydurma hikayesinin meşru olduğunu iddia etmek için, çoğu zaman gözden düşmüş olan blog, isimsiz ve muhtemelen uydurulmuş bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Gwen giyinmeyi seviyor ve Blake giyinmeyi seviyor ... kesinlikle ilişkilerine biraz daha fazla baharat katıyor. 'Elbette, eğer bu doğru olsaydı, satış noktası Stefani'nin Shelton'ın zevkine göre giyinirken başka örnekler sunacaktı. Ama öyle değil. Ve bunun nedeni, anlatının sahte olması ve tamamen yeni, yaygın olarak yayınlanan kostümlü fotoğrafları etrafında hazırlanmış olmasıdır.

Şimdi biraz giyinmek için: HollywoodLife, Stefani ve Shelton hakkında çok fazla sahte hikayeler uyduruyor. Sadece birkaç gün önce Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde tartışıldığında blogu yalan olarak yakaladı Shelton, Stefani'yi ortak bir albüm yapmaya zorluyordu. . Bu son makaleye çok benzeyen site, anonim olsa da güvenilir bir 'kaynağa' sahip olduğunu iddia etti. Ancak Stefani’nin kendi temsilcisi kayda geçti. Dedikoducu Polis bu web sitesinin raporu doğru değildi.Nick Cannon und Mariah Carey wieder zusammen 2019

Bundan kısa bir süre önce, alışkanlıkla kanıtlanmamış site, Shelton ve Stefani'nin bir reality şov yapma planları vardı birlikte. Bir temsilci bir kez daha söyledi Dedikoducu Polis site uzun masallar anlatıyordu. Aynı zamanda, izlenemeyen ve görünüşte sahte kaynaklarından bir başkasına dayanan, yukarı ve aşağı küfür eden aynı çıkış noktasıdır. Shelton ve Stefani bir 'yaz düğünü' yapacaklardı. Açıkça, yaz düğünü asla gerçekleşmedi.

HollywoodLies'in iki şarkıcının hayatları hakkında hiçbir fikri olmadığına ve ilerledikçe sadece sahte makaleler ürettiğine dair yeterli kanıt yok mu? Tamam, Mayıs ayında web sitesi iddia etti Stefani, Shelton’ın bebeğine hamileydi. . O zaman ve şimdi tek verimli olan, o bölgedeki yaratıcı yazarların hayal gücüdür.

Diğer çok sayıda kuruluş, nasıl olduğunu bildirirken Stefani ve Shelton bir Cadılar Bayramı partisi için giyinmiş HollywoodLies, kız arkadaşı kostümü giydiğinde köylü şarkıcının sevdiğini iddia etmek için bir adım daha attı çünkü bu onların romantizmine 'baharat' katıyor. Ve bu tartışmayı ortaya koyarken, öncülünü desteklemek için bunun başka bir örneğini sunmadı. Temel olarak, site yanlışlarını çeşitli farklı şekillerde 'giydirebilir', ancak yine de gerçek değildir.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.