İddia eden bir hikaye Hailey Baldwin yakalandı Justin Bieber mesajlaşmak selena Gomez doğru değil. Dedikoducu Polis bu uydurma raporu münhasıran düzeltebilir. Bieber’in kampı bize bunun tamamen yanlış olduğu söylendi.Radar Çevrimiçi Bieber söz konusu olduğunda sivilceli bir sicili olan, Baldwin kocasının telefonunda Gomez'den sözde metinler bulduğunda 'patladığını' iddia ediyor. Hikayesinin inandırıcı görünmesini sağlamak için, alışkanlıkla çürütülmüş web sitesi, 'Justin sürekli Selena hakkında konuşuyor' diye ısrar eden ve Baldwin'i 'kaynama noktasına' iten 'Gomez'e yakın bir kaynağa' sahip olduğunu iddia ediyor. Aslında, Dedikoducu Polis burada duracak ve makalenin ne kadar sahte olduğunu gösterecek. Sözde 'içeriden' 'Gomez'e yakın' ise, bu kişi Bieber'ın eski kız arkadaşını ne sıklıkla sohbete çağırıp getirmediğini ve karısının buna tepkisinin ne olduğunu nereden biliyor?Artık blogun başından beri dikkatsizce yalan söylediğini anladığımıza göre, bu sahte raporun geri kalanını inceleyelim. Sözde ihbarcının kendi tarafında olduğunu hatırlayan isimsiz ve neredeyse kesin olarak uydurulmuş 'içeriden', Gomez'in 'komik' olduğunu düşündüğünü, çünkü 'Justin onu her zaman seveceğini' bildiğini ve Baldwin'in 'tek kullanımlık' olduğunu iddia ediyor. Aslında, çöp gibi yüzde 100 tek kullanımlık olan şey, satış noktasının uydurma makalesi.

Göze çarpan bir eksiklik, blogun önermesini doğrulayacak herhangi bir kanıt veya kanıt parçası. Örneğin Baldwin, Gomez ve Baldwin arasındaki metinleri ne zaman buldu? Sitenin cevabı yok. Ve model ne zaman veya nerede patladı? Çıkış da bundan bahsetmiyor. Ve Bieber veya Gomez, Baldwin'in üzülmesine sözde nasıl tepki verdi? RadarOnline'ın da bu konuda hiçbir fikri yok.Wer ist Maya Rudolph Mutter

Ve sitenin bu önemli ayrıntılardan hiçbirini bilmemesinin nedeni, blogun veya adsız 'kaynağının' tüm hikayeyi oluşturmuş gibi görünmesidir. Makalesini takip edilemeyen ve tanımlanamayan bir bahşişçiye dayandıran haber kaynağının aksine, Bieber'ın temsilcisi iddiayı düşürmek için rekor kırdı. Şarkıcının sözcüsü özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis hikaye tamamen doğru değil.

Sahte hikayelerin çıkış noktasını ne sıklıkla düzelttiğimizi düşünürsek, bunun yanlış olmasına tamamen şaşırmadık. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis blogu tamamen hayali bir öykü için bozdu Bieber, yürüyüş sırasında Gomez'le karşılaşmaya çalıştı. Bundan önce, geçen yaz siteyi gerçek dışı bir şekilde sürdürdüğü için açığa çıkardık. Bieber, Baldwin'e Gomez'in Caleb Stevens'la çıkmasının intikamını teklif etti . Elbette, bu raporla ilgili pek çok sorun arasında Gomez'in arkadaşı Raquelle Stevens'ın erkek kardeşi Caleb'la hiç çıkmamasıydı ki bu gerçek bir 'Selena'ya yakın kaynak' ın bilebileceği bir şeydi.

Wer ist in neuen Kindern auf dem Block

Mekanlar, bu var olmayan aşk üçgenine çeşitli açılardan bakmaya çalıştı. Ancak Bieber, iki ay önce uydurma anlatıyı bile düşürdü. Birisi, şarkıcı, eski sevgilisine 'geri dönmek' için karısıyla evlendiğini ima ettikten sonra, Bieber Instagram'da yanıt verdi Gomez 'her zaman kalbimde bir yer tutsa da' Baldwin'e kesinlikle 'sırılsıklam aşık' ve onun başına gelen 'EN İYİ ŞEY' olduğunu.Ek olarak, sadece bir ay önce Bieber, Instagram'da Baldwin'i “benim tek gerçek RUHUM” olarak adlandırdı. Doğal olarak, Inquisitr, International Business Times ve bir dizi başka site, Baldwin'in Gomez'i doğrulamaya zahmet etmeden Bieber'a mesaj attığını yakaladığına dair yanlış iddiayı aldı, ancak tekrarlanan bir yalan hala bir yalandan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.