Hakkında bir hikaye Gwen Stefani ve Blake Shelton Romantizmin 'her zamankinden daha ateşli' olması uydurma. Dedikoducu Polis fabrikasyonu bozabilir. Bu, en azından üçüncü kez belirli bir site, çiftin kapalı kapılar ardında yakınlaşmasıyla ilgili 'özel' bir 'özel' üretti.

'Gwen Stefani ve Blake Shelton’ın Seks Hayatı 3 Yıl Çıktıktan Sonra Her Zamankinden Daha Sıcak,' HollywoodLife . Makale, 'üç yıldır flört etmenin çift için sıkıcı bir yatak odası yaratmadığını' ve aslında 'tam tersi' olduğunu iddia ediyor. Sözde 'Gwen'e yakın bir kaynak', 'Gwen evlilik planları söz konusu olduğunda sessiz kalıyor, ama inanılmaz seks yaşamları konusunda çok daha samimi.' Bu tanımlanamayan muhbiri sürdürüyor, 'Birlikte üç yıl geçirdikten sonra bile kıvılcımın biraz solmadığına inanamıyor. Blake hala her seferinde dünyasını tamamen sallıyor. 'Bu hikaye, blogun nasıl olduğuna dair bir hikaye uydurduktan yaklaşık yedi ay sonra geliyor. Stefani ve Shelton’ın Noel planları 'kendileri için seksi zaman' içerecekti. Benzer şekilde izlenemeyen bir 'kaynaktan' söz edilen 'ilginç ayrıntılar', çiftin tatilin bir kısmını aşağı ve kirlenerek geçireceğini ima etmek için tasarlandı. Bundan önce, Haziran 2017'de web sitesi Stefani, Shelton’ın doğum günü için 'yeni seksi iç çamaşırlarına' binlerce harcıyordu. . Hatta isimsiz bir 'içeriden' birine göre, 'aklını tamamen uçurmayı planladığı' söylendi.

Bu vakaların üçünde de çıkış, okuyucuların şarkıcılara 'kaynakların' ve 'içeriden' sözde 'yakınların' yatak odası etkinliklerini bir dedikodu sitesiyle kamuya açık şekilde tartıştığına inanmalarını istedi. Ve önceki durumlarda Dedikoducu Polis şimdi tekrar yapacağımız gibi, bunun mantıksız olduğuna işaret etti. Saygın yayınların böyle hikayeler yayınlamamış olmasının bir nedeni var: Ünlülerin iç çevrelerinde hiç kimse seks hayatlarını böyle anlatmıyor.

Ancak HollywoodLife, bu tür samimi konularda içeriden bilgiye sahip olduğunu iddia ediyor. Angelina Jolie, Brad Pitt'in asla 'yerini almayacağından' 'korkuyor' 'Şimdiye kadarki en iyi seksten' sorumlu olduğu için yatak odasında. Bu hikayeleri bu kadar saçma kılan şeylerden biri de Jolie ve Stefani'nin interneti kullanabilecek yaşta çocukları olması. Ve ebeveynleri, internette yayınlayabilecekleri cinsel yaşamları hakkında bilgi paylaşan kendilerine 'yakın' olanlara karşı iyi mi?

Bu anlatılara aşırı getirilmiş demek, yetersiz kalır. Ve asla doğrulanmadıklarını söylüyor. Görünüşe göre blog, müstehcen hikayelerle en iyi yıldızları istismar etmek için çaresiz görünüyor. İnanılmaz derecede iğrenç ve kesinlikle gazetecilik değil.

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.