Hakkında bir hikaye Anna Faris şimdi tekrar çıktığı için 'daha parlak ruhlar' içinde olmak sahte bir haber. Dedikoducu Polis bunun 'özel' olduğu iddia edilen aktrisin sadece gelişigüzel seyreden gerçek haberlerinden yararlanmak için yapıldığını doğrulayabilir Michael Barrett .

Gibi Dedikoducu Polis bildirdi, bu haftanın başlarında Faris'in Chris Pratt ile ayrılığından uzaklaştığı ortaya çıktı. Barrett, eski çiftin ayrılmasından bu yana romantik olarak bağlandığı ilk erkek. Faris ve Barrett'ın fotoğrafları hızla internete yayıldı ve kimseyi şaşırtmadı. HollywoodLife ilgili trafiğin avantajlarından yararlanmak istiyordu. Ve böylece webloid, Pratt, Faris'in randevusu yüzünden 'kalbi kırıldı' . Şimdi site, 'Annemin' yıldızının çiçek açan romantizmi hakkında ne hissettiğini anlatan 'Daha Parlak Ruhlarda' Anna Faris Şimdi Yeniden Çıkıyor 'başlıklı bir hikaye hazırladı.'Anna Faris, Chris Pratt'ten üzücü ayrılığından sonra tekrar mutlu bir şekilde çıktığına göre, profesyonel hayatına sağlıklı bir destek bile sağladı. Sitcom 'Anne' setinde nasıl harika bir ruh hali içinde olduğuna dair ÖZEL ayrıntılara sahibiz, 'diye övünüyor çıkış noktası. 'Gösteriye yakın bir kaynak' denen sözde, 'Herkesin [Pratt dağılmasının ardından] 'Anne' setinde çalışmaya dönmesi yumurta kabuğu üzerinde yürümek gibi hissettirdi, ancak artık herkes nefes alabilir rahat bir iç çekiş çünkü Anna son derece profesyonel değil, aynı zamanda çok daha parlak bir ruh hali içinde ve herkes bunu Michael'la olan yeni ilişkisine bağlıyor. '

Sözde 'içeriden' biri çevrimiçi yayına şöyle devam ediyor: 'Anna daha çok gülümsüyor ve tutarlı bir şekilde gerçekten iyi bir ruh hali içinde. Set yine eğlenceli ve üzerinde olmanın hiçbir gerginliği yok. Her şeyin üzerinde garip bir bulut yok, yeni ilişkisi Anna dahil herkesi rahatlatıyor. Görmek gerçekten çok güzel. ' HollywoodLies ayrıca 'setteki herkesin' 6 Ağustos'taki şok edici ayrılık duyurusundan sonra yaşayabileceği duyguları ve acıları konusunda endişelenmek zorunda kalmadıkları için heyecanlandığını iddia ediyor.

Ancak Faris'in yeni biriyle görüşmesi, Pratt ile ayrılığından kaynaklanan acının ortadan kalktığı anlamına gelmez. Evliliğinin ölümü nedeniyle hala duygusal olabilir. Ve 'Anne' üzerinde çalışan birinin, Faris'in aşk hayatı hakkında konuşmaya kendini yetkili hissedeceği şüphesine ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca buradaki tartışmaların aslında HollywoodLies'deki önceki hikayelerle çeliştiğini ve blogun sözde kaynaklarına güvenilmeyeceğini kanıtladığına işaret etmelidir.

Örneğin, webloid iddia edildi Faris 40'lı yaşlarında flört ediyordu. ve bir 'arkadaşının' 'Yeni birini istemiyor, eski Chris'i geri istiyor' dediğini aktardı. Gibi Dedikoducu Polis o zaman, bu sadece çiftin ayrılığını istismar etmek için uydurulmuş bir hikaye olduğunu açıkladı. Bunda otantik hiçbir şey yoktu. Ve şimdi iddiaların doğru olmadığı daha da açık. Ama burada okuyucuların HollywoodLies'e bir “kaynağın” sızdığına inanması gerekiyor Faris'in Barrett'la çıkması ne kadar mutlu? Lütfen.

Ve hayranların, oyuncunun bugünlerde daha iyi ruhlar içinde olduğunu öğrenmek için 'içeriden' birine ihtiyacı yok. Gülen yüz fotoğrafları tam olarak Faris'in Instagram'da. Ayrıca, ne olursa olsun apaçık olması gerekmez mi? Yeni ilişkilerdeki insanlar genellikle mutludur. Bu kadar kolay anlaşılan bir sonuca varmak için kimin bir 'kaynağa' ihtiyacı vardır? Fakat Dedikoducu Polis ayrıca HollywoodLies'in hikayesinin meşru olmadığı konusunda daha fazla onay aradı. Ve isimsiz kalmak koşuluyla konuşan bir Faris yetkilisi, makalenin sitenin önceki teklifleri gibi uydurulduğunu bize temin eder.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.