Hakkında birkaç hikaye var Justin Bieber 'titreyen' bir video ortaya çıktıktan sonra endişe uyandırıyor, ancak bunlar yanlış spekülasyonlara dayanıyor. Şarkıcının sağlığı konusunda endişelenecek bir şey yok. Bieber (çok yeni olmayan) görüntülerde oynuyordu ve en kesin olarak, bazılarının sosyal medyada iddia ettiği ve birkaç kuruluş tarafından sorumsuzca tekrarlandığı gibi “meth” de yoktu.

Halle Berry nackt in Schwertfisch

Tarafından yayınlanan bir parçada Metre , çıkış, 'viral hale gelen, 24 yaşındaki bir çocuğun New York'ta onları selamlarken hayranlarıyla kahkahalar atarken görülebileceğini' yazdı. Ayrıca, hayranlarla konuşurken, Bieber'ın 'hayranlarından birine sarılmadan önce gözlerini kıstığını ve bir an için seğirmeye başladığını' belirtti. Çevrimiçi yayın, video yüklendikten sonra hayranlarının 'iyi olup olmadığını sormak için' Twitter'a gittiğini ekledi.Dedikoducu Polis daha sonra hikayenin öncülünün nasıl doğru olmadığını anlayacak, ancak Metre görüntülerin çekildiği yere bile gidemedim. Michigan'daydı, New York'ta değil. Ve sadece 'ortaya çıkmadı'. 8 Eylül'den beri ortalıkta, ancak bazı insanlar ve satış noktaları artık birdenbire hiçbirinin olmadığı yerde bir tartışma yaratmaya karar verdiler.

Perez Hilton ayrıca, 'Justin Bieber Hayranları, Şarkıcının Yeni Videoda Tekrar Meth Üzerinde Ayarlandığını Düşünüyor' başlıklı bir parçasında yanlış spekülasyonları yeniden gündeme getirdi. Blog yazarı, 'Kısa klip, Hailey Baldwin’in nişanlısının New York'ta hayranlarıyla buluştuğunu gösteriyor ve sürekli olarak bir Belieber'ı sırtını ovuştururken titriyor gibi görünüyor!' Ardından, şarkıcının 'meth üzerinde ince ayar yaptığını' iddia eden hayranlarından tweetler ekliyor, ancak bunun herhangi bir kanıtı yok. Ve medya kuruluşları, Twitter'da delil olmadan iddialarda bulunan kişilere ses vermemelidir.

Bu arada Ayna ayrıca hikayeyi yaptı ve devam etti, 'Bir grup kız ona doğru giderken Justin'in yüzünde şaşkın bir ifade var.' Gazetenin dijital baskısı, Bieber'in 'yüzünü vidalarken bütün gövdesi titreyerek bir saniyeliğine spazm geçiriyor' göründüğünü anlattı. Çıkış ayrıca, Bieber'ın bir hayranın sırtını 'hâlâ manik bir şekilde sırıtarak' çılgınca ovması 'konusunda da büyük bir anlaşma yaptı.

Russell Wilson Frau Percy Harvey

Ama işte gerçekler. Video aslında iki haftalık ve New York'ta çekilmemiş. Bieber ve gelecekteki kayınpederi Stephen Baldwin'in CityFest adlı bir Hıristiyan müzik etkinliğine katıldığı Michigan, Grand Rapids'de çekildi. The çekimler bir hayran tarafından Twitter'a yüklendi MET JUSTIN 9/8/18 ve 9/9/18 Twitter kullanıcı adıyla giden Rachel adlı.

Önemli olarak, Rachel ayrıca bir Bieber'in küçük bir kızı selamlamasının videosu , hayranlarıyla tanışırken yaptığı gibi sırtını da ovuşturdu. Gençle birlikte oynadıktan sonra, Bieber sarıldı ve Rachel'a poz verdi. Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde 'endişeye' neden olan bazı sarsıntılı hareketlerin, Bieber'ın sevimli bulduğu küçük bir kızla şakacı bir şekilde etkileşime girdiğini öğrendi. Sonra, küçük kızın ardından Rachel'la tanıştığı zaman, kendi destekçilerinin sırtını ovma alışkanlığıyla alaycı bir şekilde alay etti.

Bieber'in yanlış bir şekilde 'meth üzerinde ince ayar yaptığını' iddia eden raporların ardından, Videoya konu olan Rachel tweet attı , 'Her zaman Justin hakkında HİÇBİR ŞEY Bilmeyenler, belki ilk önce doğruluk kontrolü gibi [açıklayıcı] konuşanlardır ?????? ya da sadece… hiçbir şey söyleme ??? ' Not aldı Twitter'da başka bir mesaj , 'Hepiniz aptallar… bu onunla birlikteyim… küçük kız bir ses çıkardı ve çok güzel olduğunu düşündü. bu kadar. O HİÇBİR ŞEY üzerinde değildi. % 100 pozitifim. ' Rachel müteakip bir tweet'e devam etti , 'Justin kelimenin tam anlamıyla arkadaşı / KİLİSE LİDERİ Josh Mehl ve FIANCE'IN BABASI Stephen Baldwin'le birlikteydi ve bir CHRISTIAN müzik festivaline katılıyordu ... ve siz onun' ince ayar yaptığını 'sanıyorsunuz ?????? YEAH LMAO OKKKKKK. '

Werden die Obama geschieden?

Gerçek şu ki, Bieber birkaç yıl önce yeni bir sayfa açtı. Yeni gibi yanlış sunulan ve New York'ta çekilen video, aslında birkaç haftalık ve Michigan'da çekildi. Daha da önemlisi, herhangi bir şey üzerinde 'ince ayar yapmak' bir yana, Bieber hayranlarla oyun oynamaktan ve etkileşimden başka bir şey değildi. Aslında videonun konusu, şarkıcının son derece mutlu ve sağlıklı olduğunu söylemişti. Belki de bazı medya kuruluşlarının, Bieber gibi ünlüler hakkında yanlış yorumlar ve yanlış spekülasyonlar yayınlamadan önce bilgi toplama yöntemlerini değiştirmelerinin zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.