Yaptı Steve Harvey kızını al Lori onu uzak tutmak için İtalya'ya bir seyahatte Sean 'Diddy' Taraklar , sadece yurtdışında onları takip etmesi için mi? Magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve bunun yanlış olduğunu doğrulayabiliriz.

Göre National Enquirer Aile Kavgası Combs ile 'takıldığını' öğrendikten sonra 'kızı Lori'yi ülke dışına attı'. Açık olmak gerekirse, Lori teknik olarak Harvey’in üvey kızıdır. Yazı, Combs'un aileyi İtalya'ya kadar takip ettiği konusunda ısrar ediyor. İsimsiz bir kaynak, 'Diddy yüksek oynayanlar arasında en yüksek olanıdır, bu nedenle İtalya'ya sadece bir veya iki gece bile olsa uçmaktan hiç çekinmez' diyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: “Lori tamamen aşık görünüyor, ancak Steve kesinlikle onunla konuşacak ve onu yumuşak dili veya gösterişli tarzıyla dikkatini dağıtmaması konusunda uyardı. O genç ve Steve onun zarar görmesini istemiyor. ' Tabloid aynı zamanda Steve, karısı Marjorie, Lori ve Combs'un annesi ve üvey babasının arkasından rapçi ile Lori'nin 'PDA'ya döktüğü' bir sahil restoranında yemek yedikleri 'Napoli'de garip bir akşam yemeğine' gönderme yapıyor. 'Birkaç gün sonra, Diddy gitmişti,' makaleyi sonlandırıyor.

Joel Osteen betrügt Frau

Dedikoducu Polis Bize hikayenin sadece 'yanlış' olduğunu söyleyen Combs temsilcisiyle kontrol edildi. Rapçi sözcüsü, her yıl kendi ailesiyle İtalya'ya gittiğini ekledi. Combs Instagram'da bir video bile yayınladı kendisi, arkadaşları ve çocuklarının İtalya'da birlikte iyi vakit geçirdiğini göstererek buna 'Taraklar Aile Tatili' diyor. Rapçi, derginin kimliği belirsiz habercisinin iddia ettiğine rağmen Harvey ve kızını İtalya'ya kadar takip etmedi.

Combs'un gezisi çok önceden planlanmıştı ve anında uluslararası bir uçuş için ailesini ve ekibini bir araya getirip orada kalması neredeyse imkansızdı. Rapçi gerçekten Harvey'leri takip etmeye gitmişse, neden bütün ailesini getirsin? Harvey, onu ondan uzaklaştırmak için bu kadar çaresizse neden Combs'la akşam yemeği yemeyi kabul etsin ki? Magazin raporunun bir araya gelmemesinin nedeni uydurma olması.

Başka bir soru, nasıl Enquirer garip akşam yemeği fikrini ortaya attı. Resimler dörtlünün güldüğünü ve arkadaşlarıyla gerçekten iyi vakit geçirdiğini gösteriyor ve sözde dökülen PDA, Combs'un Lori'yi yanağından öpmesi ve elini omzuna koymasından oluşuyordu.

Rapçi ilk kez sahte bir tabloid hikayesinin konusu değil. Geçen Aralık ayında RadarOnline, hakkında duyarsız ve sahte bir makale yayınladı. Jennifer Lopez'den konfor arayan taraklar eski kız arkadaşı Kim Porter'ın ölümünün ardından. Bir ay önce Enquirer yanlış iddia edildi Combs, Kanye West'in ismini değiştirmesine kızmıştı 'Ye' ye, çünkü onu kopyaladığını düşündü. Harvey ve kızının yer aldığı bu son makale, şimdiye kadarki en saçma makale olabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Ashton Kutcher und Mila Kunis Ehe