Yaptı Steve Harvey 'eşi Marjorie 'çok yaklaştıktan' sonra TV sunucusundan çıkmak Kris Jenner ? Bu, bir yıl önce iki satış noktası tarafından yayınlanan bir hikayenin arkasındaki öncüldü. O zaman, Dedikoducu Polis yanlış olduğunu bildirdi ve şimdi iddianın ne kadar yanlış olduğu daha da açık.Her ikisinden de parçalara göre Radar Çevrimiçi ve National Enquirer , Harveys'in evliliği, Kardashian-Jenner matrisi sayesinde ciddi bir tehlike altındaydı. Kardeşler, 12 ay önce Majorie'nin Steve ve Jenner'ın sürekli mesajlaşıp birbirlerini aramalarından bıktığını iddia etti. Hatta talk show sunucusu ve Jenner o kadar 'yakınlaştı ki' karısı onu 'terk etti' ve boşanmayı düşünüyordu.Dedikoducu Polis 365 gün önce Jenner ile televizyon kişiliği arasında uygunsuz bir şey olduğuna dair hiçbir kanıt olmadığını kaydetti. O zaman da belirttiğimiz gibi, Jenner aslında Majorie’nin iyi bir arkadaşıdır ve 'Family Feud' sunucusuyla hiçbir çizgiyi asla geçmedi. Ve elbette, tam bir yıl geçti ve Harvey'ler dağılmadı ve o üs dışı raporlara rağmen, Jenner ile bağlantılı değildi.

Aksine çift aşık kalır. Aslında, geçen Perşembe günü bu sezon için 'Family Feud' un son bölümünü çektikten sonra, Steve heyecanla Instagram'da 'dünyanın en kötü kızıyla tatile @marjorie_harvey!' Ve bir buçuk hafta önce, karısının 12. evlilik yıl dönümünde, Instagram'da 'Hayallerimin kızına mutlu yıllar @marjorie_harvey' yazdı.Marjorie ise Cuma günü Instagram'a kendisinin ve Steve'in özel bir jetin önünde duran bir fotoğrafını ve 'Harvey Yıldönümü Gezisi' yazan bir altyazıyı yükledi. Bir yıl önceki hikayelerden çok uzakta Steve Harvey, Jenner yüzünden '400 milyon dolarlık boşanma' sürecinde , o ve karısı tartışmasız çok birlikte. Yine de, bu iki masalın ardından, Harvey'lerin boşanmasıyla ilgili daha yanlış makaleler vardı.

İnanılmaz bir şekilde, sadece bir kez yanlış olmaktan memnun değil, Enquirer 11 gün sonra ikinci bir yanlış rapor ile iki katına Dedikoducu Polis hakkında düzeltildi Steve Harvey, Jenner yüzünden boşanıyor . Ve RadarOnline, daha sonra başka bir makaleden yararlanmaya çalıştı. Steve Harvey'i çevreleyen 'boşanma söylentileri' .

Ancak Dedikoducu Polis okuyuculara hatırlatmayı sever, tekrarlanan bir yalan hala bir yalandır ve zaman her zaman neyin gerçek neyin kurgu olduğunu ortaya çıkarır. Ek olarak, bir yıl önceki hikayeleri yeniden incelememizin nedeni, ziyaretçilere diğer kuruluşların iddialarının zaman içinde nasıl dayandığını göstermek ve farklı ünlüler hakkında güvenilir bilgiler için kime güvenebileceklerini ve kime güvenemeyeceklerini anlamalarına yardımcı olmaktır. Bu durumda, RadarOnline ve Enquirer makaleler (ve Harvey kaynakları) yüzde 100 yanlıştı ve çiftin Jenner yüzünden boşanmadığını söyledi.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.