Steve Harvey '400 milyon dolarlık boşanma dramasının' ortasında değil Kris Jenner Raporlara rağmen. Dedikoducu Polis bu yanlış iddiaları çürütebilir. Harvey’in evliliği sağlam ve karısı Marjorie aslında Jenner ile yakın arkadaş.

Ama kardeş yayınlar National Enquirer ve Radar Çevrimiçi ikisi de Harvey’in karısının Jenner’e çok yaklaştığı için çıktığını iddia ediyor. Özellikle 'kapalı iş toplantıları, bitmek bilmeyen telefon sohbetleri ve kesintisiz kısa mesajlar sırasında Kardashian annesiyle yakınlaşmasının Marjorie'yi uçurduğu' iddia ediliyor. Her iki makalede de aynı sözde 'kaynak', 'Büyük bir patlama yaşandı ve Marjorie boşanma tehdidiyle çıktı' şeklinde aktarılıyor.

Sözde ispiyoncu, 'Steve'in Kris gibi bir insan yiyicinin etrafında dolanmasına tahammül edemezdi' diye iddia ediyor. Rağmen Jenner, ilk kocası Robert Kardashian'ı aldattı. O, birkaç yıldır çıktığı Caitlyn Jenner (eski adıyla Bruce) ve Corey Gamble ile yıllarca süren tek eşli ilişkiler yaşamaya devam etti. Jenner ve Gamble, Harvey'lerle bir fotoğraf için bile poz verdi 2015'te. Momager'ın neden artık 'insan yiyen' olarak adlandırıldığı net değil, ancak çıkışlar Jenner ve Harvey arasındaki dinamiğin uygunsuz olduğunu savunuyor.

Hatta Kris'in 'ilişkilerini daha da güçlendirmek için yavrularını' Aile Kavgası 'na getirdiği iddia ediliyor. Aslında, Kardashian-Jenners'ın yarışma programında yer almasının gerçek nedeni şuydu: Kim Kardashian ve Kanye West, 'Family Feud' un büyük hayranlarıdır. Kim, Şubat ayı kayıtlarında kulis videosunda ortaya çıkardı. Aslında Kardashians, 2008'de “Celebrity Family Feud” da yer aldı. , Al Roker ev sahibi olduğunda. Şimdiki katılımları, Jenner ve Harvey arasında bir şeyler olduğu için değildi.

Ayrıca, Harvey programda Jenner'ı tanıttığında , anneden “karımın arkadaşı” diye bahsetti ve onu “Marjorie'yi seviyorum! Aşk! Çok güzel!' Açıkçası aralarında aşk üçgeni yok. En azından, bölüm boyunca Harvey ile şakacı bir şekilde flört eden kişi Jenner değil, West'in kuzeniydi.

Ek olarak, ev sahibinin evliliğinin bitmediğine dair pek çok kanıt var. Daha geçen hafta Majorie, Instagram'da yıldönümünü kutladı , yazıyor, “11 yıl sonra…. gitmek için bir yaşam süresi. Mutlu Yıllar Bebeğim. ' Birlikte hayatlarının fotoğraflarını düzenli olarak paylaşıyor Dördüncü Temmuz toplantıları birkaç gün önce. Harvey kendi adına da aynısını yaptı ve ayrıca Instagram'da kendi yıldönümü haraçını paylaştı : 'Bu kadın bana hayatımın mutlak en güzel yıllarını verdi, mutlu yıldönümleri sevgilim ... seni seviyorum.' '400 milyon dolarlık boşanma draması' yok, en azından Kris Jenner'ı içeren bir bölünme.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.