Rağmen Steve Harvey ve karısı sürekli boşanıyor olduğu söyleniyor , Marjorie’nin sosyal medya sayfaları farklı bir hikaye gösterir. 2012'de evlenen çift birbirine çok aşık görünüyor ve bu gördüğümüz fotoğraflardan da anlaşılıyor. Dedikoducu Polis eşlerin en iyi fotoğraflarını birlikte derlediler ve itiraf etmeliyiz ki, kesinlikle çok etkileyici bir ikili.christie brinkley und john mellencamp

Steve Harvey bir radyo programı sunucusu, talk-show sunucusu, ayağa kalkma komedyeni, oyuncu ve yazar olabilir, ancak karısı Marjorie olmadan hiçbir şey olmazdı. Onların aşk hikayesi neredeyse inanılmaz . Artık hayatlarının 'sonsuza dek mutlu' kısmına ulaştıkları için, fotoğrafları kesinlikle bu gerçeği yansıtıyor.Steve en çok el değmemiş bir bıyığı sallamasıyla tanınsa da, ara sıra tam bir sakalın uzamasına izin vermediğini kanıtladı. Harvey'nin ikisi de biraz rahat giyinmiş değil, ancak bir çiftin daha rahat ve birbirleriyle daha rahat bir şekilde çekilmiş başka bir fotoğrafını bulmak zor olurdu.

https://www.instagram.com/p/BsvUUeggwpq/Steve ve Marjorie’nin tüm Instagram fotoğraflarından bir şey net: Birlikte tatil yapmayı seviyorlar. İster sıcak ve güneşli bir yer, ister soğuk ve karlı bir yer olsun, bu muhabbet kuşları birlikte tüm dünyayı dolaşmışlardır.

https://www.instagram.com/p/BtmA57pALY2/

Görünüşlerini değiştirmek için ne yaparsa yapsın, birbirini seven bir çift görmek her zaman tatlıdır. Steve'in sakalının yaygın olarak onaylanmasına rağmen, karısı ondan bıyığına geri dönmesini istemesinin ardından sakalını kazıttı. Bu aşk değilse nedir?https://www.instagram.com/p/BtwN_5QBhlD/

Kimse Marjorie Harvey'den daha iyi olamaz, ancak Steve bu çekimde çok kötü görünmüyor. Yeşil kadife takım elbise ceketi, Marjorie'nin gümüş ve altın püsküllü elbisesini mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

https://www.instagram.com/p/BuUK8hCg8FG/

Melissa McCarthy und Gewichtsverlust

Bu tatlı resim bize şunu söylüyor: Merak etmeyin, arkanızdayım. Bu herkese açık bir mesajdır. dedikodu yapan dedikodular Harvey'lerin evliliğinin risk altında olduğunu.

https://www.instagram.com/p/Bu-VRaeAywE/

Aslında Steve ve Marjorie, boşanma söylentilerini ortadan kaldırmak için Instagram'a gittiler. Boşandıkları haberi karşısında şaka yollu bir şekilde şok olmuş gibi davrandılar, Marjorie videoya 'Awww, öyle olmadığını söylüyor' başlığını koydu ve ardından ağlayan gülen emojiyi izledi. Eşlerin bunlara izin vermediğini görmek harika kötü niyetli söylentiler onları aşağı indir.

https://www.instagram.com/p/BxBrwtrg3FR/

Evli olmanın en iyi yanlarından biri, her zaman yanınızda sizi destekleyecek birinin bulunmasıdır ve hem Marjorie hem de Steve bunu partnerlerinde bulmuşlardır. Paylaştıkları her etkileşim, birbirlerine ne kadar saygı duyduklarını ve değer verdiklerini ortaya çıkarır.

https://www.instagram.com/p/BxQtELOABXl/

Hem Steve hem de Marjorie Harvey daha önce evlendiler, ancak görünen o ki bu evlilik Marjorie’nin kendi sözleriyle “gençliğimizi yeniledi”. Beraber olduklarında hayattan bu kadar zevk alabilmeleri ne kadar harika.

Wie hat Bob Marley es gemacht?

https://www.instagram.com/p/BzGLa3ihIrm/

Tabloidler, Steve Harvey'nin karısından boşanacağı efsanesinin şimdiye kadar yayılmasının büyük bir nedeni. Magazin dergilerindeki yaygın bir nakarat, Marjorie'nin Steve'i 'terk etmesidir', çünkü Artık talk-show'unu kaybettikten sonra lüks yaşam tarzını karşılayamazdı. ya da çünkü ortak arkadaşları Kris Jenner ile 'çok yakınlaşıyordu' . Bu söylentilerin hiçbiri doğru değildi ve Marjorie'nin kocasından ayrılmayı bile düşündüğü varsayımı da değil. Bu sosyal medya paylaşımlarının da kanıtladığı gibi, eşler birbirlerine daha fazla aşık olamazlardı.