Son baskısının kapağı Star okuyucuları bir değil, iki değil, üç değil DÖRT yanıltıcı manşetle aldatıyor. Konunun ön yüzü, şu konularda sahte haberleri tanıtıyor: Tom Cruise , Kendall Jenner , Kelly Clarkson , Meghan Markle ve Prens Harry okuyucuları bağlamak için. Tüm hikayeler klasik bir tabloid numarası olan yemle ve değiştir'in örnekleridir. İzin vermek Dedikoducu Polis açıklamak için.

Yukarıda görülebilen kapağın ana bölümü duyurular, “Harry ve Meghan'ın Balayı Albümü! Tüm Romantik Fotoğraflar! ' Metne, Prens Harry ve Markle'ı bir su kütlesinde birlikte gösteriyor gibi görünen bir fotoğraf eşlik ediyor. Enstantanenin yeni evlilerin balayına ait olduğunu ve düğün sonrası gezilerinden daha fazla fotoğrafın derginin sayfalarında olduğunu varsaymak mantıklıdır. Ama aslında durum bu değil. Gibi Dedikoducu Polis birkaç gün önce ortaya çıktı, Markle'nin fotoğrafı aslında ilk kocası Trever Engleson ile 2011 düğün kutlamalarından. . The Prens Harry'nin fotoğrafı 2017 Jamaika gezisine ait , Markle'ın bulunmadığı. Çıkış, tüketicileri kandırmak için iki ayrı görüntünün fotoğraflarını utanmadan bir araya getirdi.Dahası, asıl makalede çiftin 'balayı' ndan enstantane fotoğrafların olmamasıdır. Hikaye daha ziyade Botsvana, Namibya ve Barbados'un jenerik fotoğraflarını ve Nevis adasında Prens Harry'nin 2016 tarihli bir resmini içeriyor. Yayın, okurları Markle ile birlikte balayından fotoğraflar vaatleriyle cezalandırdı, ancak parça, odaklanabilecekleri tatil hakkında odaklanmayı değiştiriyor ve gerçek bir 'balayı albümü' içermiyor.

Bütün bunlar yeterince kötü. Ancak tabloid gazetesinin önünde alay edilen diğer üç hikaye de yem ve anahtarlar. Yukarıda görüldüğü gibi, sol taraftaki sütunun üst kısmındaki teaser 'Reba Kelly'yi Nasıl Kurtardı!' Peki Reba McEntire, Kelly Clarkson'u bir ölüm kalım durumundan kurtardı mı? 'American Idol' kazananı ve 'The Voice' koçu, çaresizce yardıma muhtaç olup, eski kayınvalidesinin devreye girmesine neden oldu mu? Tam olarak değil. Sorunun içindeki makale Clarkson’ın zayıflamış görünümü hakkındadır ve McEntire’ün ona “yeni ve ateşli bir görünüm” elde etmesine yardımcı olduğunu iddia ediyor. Elbette, kapaktaki yanıltıcı çizgi, çok daha ciddi bir şeyin gerçekleştiğini ima ediyor. Ve hikayede iddia edildiği gibi, McEntire diyet 'ipuçları' için övgüde bulunmak yerine, Clarkson geçtiğimiz günlerde kilo vermesi konusunda şaka yaptı nedeniyle Harry Potter büyü ve Spanx.

Jim Toth und Reese Witherspoon

Clarkson tanıtımının altında, başka bir kapak satırı, 'Tom Cruise Benimseme Şok Edici!' Diye bağırıyor. Cruise'un halihazırda iki evlatlık çocuğu var, ama tekrar evlat mı alıyor? Bu, o başlığın mantıklı bir yorumu. Ya da belki Cruise'un kendisinin evlat edinilmesiyle ilgili bir açıklama var mı? Anlaşıldığı üzere, sorunun içindeki hikaye, Cruise’un 'kalbi bir bebek evlat edinmeye hazır' olduğu varsayılan evlatlık kızı Bella ile ilgili. Bunda kesinlikle şok edici hiçbir şey yok. Aslında, Dedikoducu Polis seslendi Temasta iki haftadan fazla bir süre önce haksız yere hak talebinde bulunduğu için Bella’nın annesi Nicole Kidman, bir çocuğu evlat edinmesine yardım ediyordu . Şimdi Star Bella'nın benimsemesinin temel önermesini aldı ve Cruise'un sözde mutlu tepkisine dair bir parça satarak ona kendi dönüşünü koydu. Ancak kapaktaki ifade okuyucuları inanmaya sevk eden şey bu değil.

Bu baskının ön yüzündeki son tease, 'Kendall Jenner Uyuşturucu Büstü Korkusu!' Model yasadışı maddelerle mi yakalandı? Korkunç bir şey mi oldu? İfadelerin önerdiği budur. Ancak gerçek hikaye, Jenner'ın herhangi bir yanlış bir şey yapmadığını ortaya koyuyor. Bunun yerine makale, yanlışlıkla 'erkek arkadaşı' olarak adlandırılan Jordan Barrett hakkındadır ve onun ebeveynleri' 2012 uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle tutuklandı. Açık olmak gerekirse, kapak satırı Jenner'ın kendisi uyuşturucudan tutuklanmış gibi görünürken, rapor aslında Barrett’ın hiçbir ilgisi olmayan ebeveynleri hakkında dava açıldı. Bir model olan Jenner ve Barrett takılırken görüldü yaklaşık bir ay önce Cannes'da. Bu, bu sahte hikayeyi pek garanti etmez.

Bu durumların her birinde, Star kapağında kışkırtıcı bir mısra ile okuyucuları tuzağa düşürdü. Ancak, bir kopya satın almak için 5,99 $ 'dan bir mermi çıkardıktan sonra, konunun içindeki her hikayenin öncülünün biraz daha iyi huylu bir şeye dönüştüğü anlaşılıyor. Buna ek olarak, sözde Prens Harry - Markle 'dünya ayrıcalığı', ancak Clarkson, McEntire tarafından 'kurtarılmadı', Cruise bir 'evlat edinme şokunda' değil ve Jenner bir 'uyuşturucu baskını korkusuna' karışmıyor. Magazin gazetesi sahte haberler satıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.