Yaptı Sophie Turner gerçekten görmezden gel Joe Jonas bu ayın başlarında 'Game of Thrones' galası partisinde? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, aktrisin nişanlısını onun yerine rol arkadaşlarıyla vakit geçirmek için küçümsediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Turner, “Game of Thrones” un son sezonunun New York City galasında ikisi birlikte kırmızı halıda yürüdükten hemen sonra Jonas'ı “terk etti”. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şunu söyler: “Joe bu konuda hâlâ kızgın. Kameralar oradayken onunla poz verdi ve sonra oyuncu kadrosuyla dedikodu yapmak için koşarak onu beceriksizce tek başına bıraktı. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, şarkıcının oyuncu kadrosunun son prömiyeri olduğunu anladığını, ancak 'sonradan akla gelen biri gibi görünmesinden memnun olmadığını' söyleyerek devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: ''Game of Thrones' ekibi çok klişeleşmiş olabilir ve Sophie duyguları konusunda daha düşünceli olabilirdi.'

Magazin hikayesi tamamen uydurma. Yeni başlayanlar için, parti sonrası gösterisinin içinden çekilmiş fotoğraflar Turner ve Jonas birlikte bir masada oturuyor . Ayrıca etkinlik sırasında oyuncu ve nişanlısı bir yardımcı yıldızları Kit Harington ve Jack Gleeson ile fotoğraf . Sadece Turner ve Jonas'ın sonraki parti sırasında yan yana oldukları açık değil, aynı zamanda şarkıcı nişanlısının meslektaşlarıyla da karıştı. Düzinelerce fotoğrafçı bashı haber yaptı ve Jonas'ı 'garip bir şekilde tek başına' gösteren tek bir resim bile yok.

Bunlara ek olarak, Jonas ve Turner romantik bir kaçamak yaptı 'Game of Thrones' galasının ardından Meksika'ya. E! Haberler, ünlü haberleri için çok daha güvenilir bir kaynak TAMAM MI! , mutlu çiftin gezileri sırasında el ele tutuşarak sahilde gezindiğini ve havuz kenarında kucaklaştığını kaydetti. İlişkileri açıkça güçleniyor ve aktrisin HBO dizisinin ikinci partisinde hiçbir drama yaşanmadı.

Kayda değer, TAMAM MI! şarkıcı ve aktrisin romantizmi hakkında sıfır içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Geçen Eylül, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için satış noktasını bozdu Jonas ve Turner birlikte bir bebek bekliyorlardı . Zamanın kanıtladığı gibi, 'Game of Thrones' geçen yıl hamile değildi ve hala çocuk taşımıyor.

Tabloid, görünüşe göre 'Game of Thrones' un popülaritesinden ve ayrıca halkın Jonas ve Turner’ın aşkına olan ilgisinden her ikisini de birleştiren yanlış bir önermeyle ortaya çıkmaya çalışıyor. 'Göz ardı edilmesi' gereken tek şey, derginin sahte makalesidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.