Olduğu sürece 'ihanet etmiyor' Beyonce ve Jay z Helmut Lang moda kampanyasında yer alarak Kanye Batı , spekülatif bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis bu saçma raporu bozabilir.

Bu hafta Helmut Lang, Ari Versluis ve Ellie Uyttenbroek’in devam eden “Kesinlik” projesinin bir parçası olarak çekilen yeni fotoğrafları açıkladı. Çift, 1994'ten beri 'çeşitli sosyal grupların çarpıcı kıyafet kurallarını' ele alıyor. Giyim markası, 'kuşaklar arası Helmut Lang koleksiyoncuları ve hayranlarını' kutlamak için 'ikametgahı editörü' Isabella Burley ile birlikte fotoğraf serisinin son bölümü için fotoğrafçılarla birlikte çalıştı. Tek tek poz vermelerinden oluşan yayılmada bir düzine insan yer alıyor. Ayrı resimler daha sonra tek bir görüntü oluşturmak için birleştirilir (aşağıya bakın).Was macht Melissa McCarthy jetzt?

Öyleyse, işte nasıl HollywoodLife gülünç bir şekilde döndürüyor: 'Bu konuda ne düşüneceğimizi bilmiyoruz. Solange ve Kanye West, Helmut Lang’ın yeni kampanyasında yer alıyor. Beyonce ve Jay-Z’nin 'Ye' ile sığır eti olması garip. Webloid, hem Solange hem de West'in göründüğünü 'cüretkar' olarak değerlendiriyor ve şöyle diyor: 'Solange'ın kayınbiraderi Jay-Z ve kız kardeşi Beyonce ile devam ettiği kan davasını göz önünde bulundurarak Kanye ile birlikte çalışması oldukça aptalca görünüyor. '

Site, 'Kampanyanın kendisi harikulade olmanın ötesinde olsa da, Carters'ın bu konuda nasıl hissettiğini merak etmekten kendimizi alamayız,' diye ekliyor, 'Solange' Gold Digger 'rapçi ile çalışırken, ana önermesiyle çelişiyor. çifte ihanet etse de, sığır etini ezdiklerinin bir başka işareti de olabilir. ' 'Kampanya ne anlama gelirse gelsin, kesinlikle harika görünüyor!' Blogu ekler.

'Kampanyanın' ne anlama geldiği açık. Helmut Lang’ın Instagramında şu şekilde açıklanmıştır: '1994 yılında kurulan Exactitudes, Ari Versluis ve Ellie Uyttenbroek tarafından yeraltı alt kültürlerini ve küresel toplulukları belgelemeye odaklanan devam eden bir fotoğraf projesidir. Helmut Lang Re-Edition'ı kutlamak için @isabellaburley, Exactitudes'ı Helmut Lang koleksiyonerlerini ve 1. ve 2. Ciltleri kullanan hayranları bir markayla ilk işbirliğini oluşturmaya davet etti. ' Projenin amacı gayet açık.

Ve fotoğraflar New York'ta çekilirken, Solange ve West'in resimlerin oluşturulması sırasında yollarının kesiştiğine dair hiçbir kanıt yok. Her şeye rağmen, Solange'ın West'in de yer aldığı bir fotoğraf çekiminde 12 kişiden biri olarak ailesine 'ihanet ettiği' fikri mantıksız. İki rapçi son yıllarda iniş çıkışlar yaşamış olsa da, Jay-Z Kasım ayında West ile uzlaşma niyetinden bahsetti ve hatta 'geçen gün' onunla konuştuğunu bile ortaya çıkardı.

Kelly Clarkson verlässt die Stimme

'O benim kardeşim ... Kanye'yi seviyorum,' Jay-Z söyledi New York Times , 'Her zaman iyi olacağız.' Öyleyse neden baldızının kendisiyle aynı fotoğraf çekiminde görünmesinden rahatsız olsun? HollywoodLies, bilindiği gibi, skandal olmayan bir fotoğrafı sansasyonelleştirerek hiçbirinin olmadığı yerde drama yapmaya çalışıyor. Elbette bu, blogun arkadaşları için sorun yaratmaya çalıştığı ilk sefer değil.

William und Kate schwangere Zwillinge

Kasım ayında, hakkında bir hikaye uydurmak için çıkış yaptık. West'in 'çileden çıkardığı' Jay-Z ve Beyonce, Kim Kardashian'a saygılı davranmıyordu. . İyi huylu Helmut Lang kampanyasının bu yorumu tamamen sahteydi.

HELMUT LANG FANS EXACTITUDES (r) New York tarafından görüldü, 2018 1994'te kurulan Exactitudes (r), Ari Versluis ve Ellie Uyttenbroek tarafından yeraltı alt kültürlerini ve küresel toplulukları belgelemeye odaklanan, devam eden bir fotoğraf projesidir. Helmut Lang Re-Edition'ı kutlamak için @isabellaburley, Exactitudes'ı (r) Cilt 1 ve 2 kullanan kuşaklar arası Helmut Lang koleksiyonerlerini ve hayranlarını yakalamaya davet ederek bir markayla ilk işbirliğini kutladı. WWW.HELMUTLANG.COM FOTOĞRAF Ari Versluis & Ellie Uyttenbroek - Kesinlik (r) KONUT EDİTÖRÜ Isabella Burley YARATICI DANIŞMAN Ava Nirui DÖKÜM Danielle Emerson PRODÜKSİYON Mary Turpin

Tarafından paylaşılan bir yayın HELMUT DİLİ (@helmutlang) 4 Oca 2018 6:59 PST tarihinde

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.