Sofia vergara Evliliği Joe Manganiello ne bitmedi ne de yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen onu “aldatırken yakalandı”. Dedikoducu Polis araştırıldı ve sansasyonel raporun sahte haber olduğunu özel olarak teyit edebiliriz.

Yanlış bir şekilde Vergara'nın aldatıldığını ve evliliğinin 'bittiğini' açıklamasına ek olarak, yeni kapak Star ayrıca bir 'boşanma şok edici' olarak da anılıyor. Her üç iddia da tam yalan. Ve sorunun içinde, magazin gazetesi aslında 'boşanma' çekişmesinden geri adım atıyor, bunun yerine 'arkadaşların çiftin ilişkisinin' sorunlu 'olabileceğinden' korktuğunu 'iddia ediyor. Bu, beyan edici kapaktan çok farklı.ist gwen schwanger mit blakes kind

Öyleyse, sözde neler oluyor? Dedikodu dergisi Vergara ve Manganiello’nun 17 aylık evliliğinin, 'başka bir erkekle yakınlaşırken yakalandıktan' sonra 'kırılma noktasına' geldiğini iddia ediyor. Şimdi, yayını iddia ediyor, 'onu bırakmanın eşiğinde.' Çıkış, Vergara'nın son filminin yapımcılarından Andrea Iervolino ile geçen ay Roma'dan çekilmiş fotoğraflara işaret ediyor. Çıkış, Manganiello'nun resimleri görünce 'harap olmuş' olduğunu söyleyen sözde bir 'arkadaş' dan alıntı yapıyor.

Ancak tabloid, Manganiello’nun tepkisini veya evliliğinin durumunu gerçekten bilmediği için, anlık görüntülerin 'evliliklerinin ciddi bir belada olabileceğinin bir göstergesi olabileceği' varsayımını yapan bu sözde kaynağa atıfta bulunmaya başvuruyor. Elbette gerçek gazeteciler, Manganiello'nun 'olabileceği' veya 'olabileceği' sözde bir 'dost' tahminine sahip olmak yerine bu olasılıklara bakacak ve sonra bunun ilişki için ne anlama gelebileceğini kuramsallaştıracaktır.

Russell Wilson Freundin vor NFL

Dergi, Vergara ve Iervolino'nun prodüksiyonlarından diğer insanlarla halka açık bir otelde düzenlenen bir partide olduklarını kabul ederken, çıkış hala 'kimyasına' dayanarak ısrar eden bir sözde 'görgü tanığına' atıfta bulunuyor ' ama Sofia'nın yurtdışında bulunduğu süre boyunca Joe'yu aldattığını merak ediyorum. ' Yine, saygın bir yayın, bu tür sadakatsizlik iddialarında herhangi bir gerçek olup olmadığını araştırırdı, kimliği belirsiz bir casusun 'merak ettiği' şeye dayanan bir kapak haberi yayınlamazdı.

Çıkış, Vergara'nın daha sonra alyansıyla değil, yalnızca nişan yüzüğüyle çıkmasının da gizli bir anlamı olduğunu iddia ediyor ve hatta romantik geçmişinin bu iddiaları 'o kadar da şaşırtıcı değil' yaptığını iddia ediyor. Yukarıda adı geçen 'arkadaş', Manganiello'nun 'nefes' istediğini 'duyduğunu' ve bunun 'devenin sırtını kıran saman olabileceğini' iddia ettiği magazin gazetesine daha fazla itiraz ediyor.

Temel olarak, yayının kapağı evliliğin 'bittiğini' ilan ederken, asıl makale 'ne olabileceğine' dair spekülasyonlarla doludur ve tamamı Vegara'nın filmindeki bir etkinlikte çekilmiş resimlerine dayanmaktadır. Fakat Dedikoducu Polis teorilerle ilgilenmez. Gerçeklerle ilgileniyoruz. Ve Manganiello'nun karısının fotoğraflarını onun için 'aşağılayıcı' bulduğu doğru değil. Aktör için bir temsilci özel olarak söyler Dedikoducu Polis çekişme 'yüzde 100 yanlış'.

ist hoda noch in der heutigen show

Ayrıca Vergara'nın sözcüsü ile de konuştuk ve bize 'boşanma şoku' iddiasının 'hiç de doğru olmadığını' söyledi. Dedikoducu Polis ayrıca aldatma iddialarını 'bu tür boğalar ** t' olarak değerlendiren üçüncü bir kaynağa sahiptir. Ayrıca belirtilmelidir ki Star aslında B.S. bu çifte gelince.

Yaklaşık üç yıl önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Vergara hala eski nişanlısı Nick Loeb'e takılıp kalmıştı. Manganiello ile çıkmasına rağmen. Elbette bu, Manganiello ile evlendiğinden ve donmuş embriyolar yüzünden mahkemede Loeb ile yıllardır mücadele ettiğinden beri bir yalandı. Dedikoducu Polis çok 'bitti' Star sahte haberler uydurmak.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.