İngiliz şarkıcı-söz yazarı Lily Allen seks oyuncak markası ile işbirliği içinde sınırlı sayıda bir vibratör yayınladı Kadın avcısı .

Lily Allen’ın Yeni Oyuncağı Hakkında Her Şey

Bu düşünceyle yüzünü kızartabilecek olanlar için, size haberlerimiz var: MySpace'in kraliçesi olarak onun saltanatını hatırlayacak kadar yaşlıysanız, yatak odası aletleri için yeterince büyüksünüz. Liberty by Lily Allen, 'asi pembe' adı verilen parlak bir gölgede yapılan elde taşınan bir cihazdır.https://www.instagram.com/p/CGo2k14FZ61/

'Kendini sevmek dünyadaki en normal şey olmalı' diyor yeni bir reklam ürün için. Hepimiz inanılmaz orgazmları hak ediyoruz, değil mi? Öyleyse bu konuda açık olalım. '

Allen, markanın Baş Kurtuluş Sorumlusu unvanını ciddiye alıyor. O ve Womanizer, sosyal medyada 'kadın zevkiyle ilgili sosyal damgayı ortadan kaldırmak' için bir #IMasturbate kampanyası başlattı.

Prinz Harry Vater Mark Färber

Allen Kadınların Güçlendirilmesi İçin Mükemmel Elçidir

2005 yılında, müzik kariyerini temelden atmak için endüstri yöneticileriyle mücadele ettikten sonra, Allen dizginleri eline aldı ve kişisel bir MySpace sayfasında demolar yayınladı. 2006 yılına gelindiğinde, en iyi yapımcı Mark Ronson ile çalışıyordu ve albümünün Haftalık Eğlence yıllık İlk 10 listesi. O zamandan beri 'Gülümseme' şarkıcısı sadece müziğiyle değil, provokatör olmasıyla da manşetlere taşındı. 2018'lerde çılgın yolculuğunu detaylandırdı Benim düşüncelerim tam, 'feminizm, magazin dergileri, para, sahte orgazmlar, kötü yöneticiler, şöhret, cinsel istismar, akıl sağlığı, narsisizm, bağımlılık, festivaller, annelik, takip ve park cezaları' hakkında bir anı.

Allen şu anda yeni bir konsept albüm üzerinde çalışıyor. Çıkış tarihi hakkında bilgi yok, ancak bu arada, bunun gibi yaratıcı işbirliklerini takdir ediyoruz. Çok fazla ses getirmesini bekliyoruz (kelime oyunu amaçlanmadı).

En azından hayatının sahte orgazm aşamasının bittiğini biliyoruz (veya umuyoruz!). Kendi oyuncağına güvenmiyorsa, Yabancı Şeyler aktör David Limanı yardım etmek. Eylül ayında çift Las Vegas'ta evlendi ( Elvis taklitçisi görevlendirmek için) ve olabildiğince sevimli.