Simon Cowell ve Ryan Seacrest ABC'nin yalnızca birini kiralayabileceğini iddia eden sahte bir rapora rağmen, yaklaşan “American Idol” canlanması için geri dönmek için savaşmıyorlar. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özellikle çürütebilir.

Seacrest şu anda şarkı yarışması şovunun sunucusu olarak geri dönmek için milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzalamak için görüşüyor, ancak Radar Çevrimiçi , ağın harcamaya hazır olduğundan daha fazla para istiyor. Sözde bir 'kaynak' siteye şunu söylüyor: 'ABC, yüksek maaşlar nedeniyle derecelendirmelerin düşmesi nedeniyle para kaybettiklerinde, son kez yaşadıkları duruma girmek istemiyor.' Yalnızca, 'American Idol' ilk olarak Fox'ta yayınlandı, dolayısıyla bu sözde açıklama kesinlikle doğru değil.Yine de, webloid’in görünüşte sahte içeriden biri, ABC’nin Seacrest ve Cowell’in “her ikisine de ihtiyacı olmadığını” ve ağın, dizinin orijinal sunucusu yerine dizinin orijinal yargıcını işe almayı tercih ettiğini iddia etmeye devam ediyor. Şüpheli kaynak, 'Simon'ı jüri paneline alabilirlerse, Ryan gerekli olmayacak ve muhtemelen onu bir kenara atacaklar,' diyor.

Ancak prizin hikayesi yanlışlıklarla doludur. Yukarıda belirtilen kusurlu alıntıya ek olarak, site, Cowell'in yeniden başlatmaya katılma fırsatını çoktan kaçırdığını da anlamıyor. Geçen ay Extra ile yaptığı bir röportajda eski yargıç, “Bunu yapmam istendi ve cevap hayır. İlgilenmiyorum.' O zamandan beri hiçbir şey değişmedi. Dedikoducu Polis Cowell'in bir temsilcisiyle konuştu, bize hala canlanmanın bir parçası olma arzusu olmadığını garanti ediyor.

Elbette bu, RadarOnline'ın gerçeklik yarışma şovunun yeniden başlatılmasını çevreleyen sahte bir rapor yayınlaması ilk kez değil. Dedikoducu Polis daha önce webloid'i yanlış iddia ettiği için bozdu Kelly Ripa, Seacrest'in 'Live' ı bırakacağından endişeleniyor yeni 'American Idol' a katılmak için. Ancak, her iki konserde de oynayabilecek. Yanlış bildirimde bulunmak için siteyi de aradık Ripa, Seacrest tarafından 'ihanete uğradığını' hissetti yeniden canlanma üzerine, ki durum böyle değil. Çıkışın en son makalesi de aynı derecede doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.