Sienna Miller belki de çıktığı kişilerle üstlendiği roller kadar ünlüdür. The GI Joe: Kobranın Yükselişi Star, Jude Law ile olan ilişkisi alenen güneye gittikten sonra tabloid radarına indi. Şu anda sanat kralı David Zwirner ile çıkıyor ve doğrulanmamış söylentiler var. nişanlılar . Bu yıl süren ilişki, magazin dergilerinin Miller'ı hemen hemen herkesle güneşin altında eşleştirmesini engellemedi.

Russell Crowe Romantizmi

The ortak yıldızları En Yüksek Ses göre 'rahat' ofset başladı Avustralya Kadınlar Günü . Sözde bir kaynak, Russell Crowe'un 'baston taşıyan şişman bir takım elbise içinde olsa bile kadınları etkilemeyi başardığını' söyledi. Miller görünüşe göre 'vurulmuş' ve 'aşık' olmuştu. Gladyatör star. Dedikoducu Polis Ancak ikisinin çıkmadığını doğrulayan bir kaynakla durumu kontrol etti.Robert Pattinson Olayı

Robert Pattinson bir zamanlar Miller ile çıktığı söylendi . TAMAM MI! Avustralya Bir ayrılıktan sonra 'Rob, Sienna için keyifli bir oyalama oldu' iddiasında bulundu. İkisi 'her zaman platonikti' ama şimdi daha fazlası vardı. Aslında daha fazlası yoktu. Dedikoducu Polis ikisinin çıkmadığını kaydeden Miller için bir temsilci ile konuştu. Yarasaadam yıldızı, Miller'ın bir çocuğu paylaştığı Tom Sturridge ile yakın arkadaştır. Magazin gazetesi Sturridge'den hiç bahsetmedi, çünkü bu Pattinson'ın arkadaşının eski nişanlısıyla çıktığı anlamına geliyordu. O da sadece Miller ile arkadaş.

Düşmek Mulholland Drive Yıldız Justin Theroux

Özel hayatındaki her şeyden çok Jennifer Aniston ile evli olduğu bilinen Justin Theroux, sürekli dedikodu konusudur. Göre TAMAM MI! , Theroux ve Sienna Miller çıkmaya başladı Bruv Club by Chaos x Love'ın New York'taki lansman partisinden sonra. Sözde içeriden biri 'Kadınlar sadece Justin'e çekiliyor' dedi. İkisinin flört ettiğini gösteren hiçbir kanıt yoktu Theroux, birçok Hollywood partisine giden ve birçok insanla sohbet eden sosyal bir kişi. Bu, hepsiyle çıktığı anlamına gelmez. Miller'e yakın bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis ikisi de 'sadece arkadaş' olduğu için, bu hikayede 'hiçbir gerçek' olmadığı münhasıran.

İnanılmaz Tabloid Hikayelerinin Kralı, Brad Pitt ile Çıkıyor Olabilir

Hollywood'da herhangi bir tabloid olduğunda bunu başardığını biliyorsun, bu durumda, TAMAM MI! , Brad Pitt ile çıktığını iddia ediyor . 2018'de Sienna Miller ve Bir Zamanlar Hollywood'da yıldız, görünüşe göre, 'ciddileştikten' sonra ilişkilerini 'resmileştiriyordu'. Bir ilişki 'resmileşirse', bu, magazin gazetesinin işaret edebileceği bir tür resmi açıklama veya talk show şakası anlamına gelir. Ne yazık ki hikaye tamamen uydurulmuştu. Miller, flört söylentilerini 'tahmin edilebilir ve aptalca' olarak nitelendirdi.