Şok edici bir hikaye diyor ki Steve Harvey Şaka tutkusu, şunun için erken iptal edilmesine neden olabilir Aile Kavgası . Federal İletişim Komisyonu şikayetleri, gösteriye karşı artan bir eleştiri dalgasına işaret ediyor, ancak Kavga endişeli olmak? Dedikoducu Polis araştırır.Steve Harvey Bir Aile Kavgası Finali mi Zorluyor?

'Aşağı ve Kirli Steve Suçlama Oyununa Yakalandı!' içinde bir makale ilan eder National Enquirer . İlişikteki metin, eleştirmenlerin 'müstehcen Aile Kavgası , ”Ve Harvey gergin olmalı. Ona 'Tuzlu Steve Harvey' adını veren çıkış, 'kirli şakaları ve kesintisiz ima' nın uzun süredir yarışma programını izleyenleri ittiğini bildirdi. İsimsiz kaynaklar, Harvey’in davranışının programın sonunu getirebileceğini açıklamaktadır.The Enquirer FCC'den 2015'ten bu yana yaklaşık 50 şikayeti gösteren belirli verileri aldığını, diğer oyun programlarının çoğunun ise 10'dan az sayıda ilgi çektiğini söylüyor. kaba sorulara ve yanıtlara 'inanılmaz derecede saldırgan içerik' diyen biri. '

Kaynakta, Harvey'in kendi adını taşıyan, sendikalı olduğu zamanki 'çifte beladan' hala acı çekmeye devam ettiğini belirtmeden önce, sorgulanabilir sorular etrafında toplanan birkaç şikayet daha listeleniyor. talk show NBC tarafından iptal edildi ve o spot hostingini kaybetti Little Big Shots . ' Yayın, Harvey’in daha sonra Los Angeles’tan Atlanta’ya taşınmasının ona çekim yapma yeteneği verdiğini belirtiyor. Aile Kavgası ve Facebook Watch serisinin bölümleri, onun için geleceğin henüz net olmadığını söylüyor.The Enquirer ortak oyun şovlarının derecelendirme çizelgelerinin üst sıralarında yer alarak dizinin popülaritesinin eşsiz olduğunu kabul ediyor. Ancak, isimsiz bir ihbarcı paylaşıyor ki, bu popülerlik tartışmalı ev sahibi . 'Steve'in yapımcılarıyla konuşması ve sıra dışı içeriği dizginlemesi gerekiyor, yoksa ağ onu kovabilir' diyorlar, sonuç olarak,

Ebeveynler bu şovları çocuklarıyla birlikte izlemek istiyor!

Wo sind sie jetzt Teen Mama

'Aile Davası' İptal Edilmiyor

Olası bir sonun haberi Aile Kavgası gerçekten şok edici, öyleyse neden bu hikayeyi magazin dergisinin yayınladığını anlıyoruz. Bununla birlikte, makalenin Steve Harvey'i yapmakla tam olarak ne suçladığını anlamıyoruz. İçinde kimse var Enquirer Harvey'nin sunduğu bölümlerden herhangi birini izlediniz mi? Ya da belki sayısız viral klipten sadece biri ?Bütün mesele, Harvey'nin konukların uygunsuz cevaplarına şaşırdığı ve ilk etapta onları hiç beklemiyormuş gibi davrandığı gerçeğidir. Elbette, bazı yarışmacıların soruların nasıl ifade edildiğine bağlı olarak kaba cevaplar vermeye yoğun bir şekilde teşvik edildiği inkar edilemez, bu da gösterinin başlangıcına kadar uzanan bir gelenek. Yine de, sorun içeriğin 'temizliğinde' olsa bile, bu, hedefi sunucunun değil dizinin yapımcılarının hedefine koymaz mı? Eğer bir Jeopardy! konuk kaba bir cevap yazdı, olur mu Alex Trebek'in kendisi kovulmak?

Yöneticiler programın görünüşte müstehcen soruları ve cevapları konusunda gerçekten gergin olsalardı, bunu sunucuya değil yapımcılara ve yazarlara verirlerdi. Şovun YouTube kanalı, uygunsuz yanıtlar içeren snippet'lerle doludur ve markayla ilgili herhangi bir endişenin olduğunu düşünmek için hiçbir neden yoktur.

Ayrıca, iptal korkusunun temelini oluşturan FCC şikayetleri endişelenecek bir şey değil. Şundan daha büyük bir sayı olsa da Çarkıfelek 'S, 2015'ten bu yana yılda ortalama 10 şikayet gibi bir şey, sorunsuz izleyen milyonlarca izleyiciye kıyasla hiçbir şey değil. Shakira ve Jennifer Lopez’in Super Bowl'da devre arası gösterisi 1.300'den fazla şikayet oluşturdu, ancak bunlardan hiçbir şey gelmedi. Elde edilmesi tam olarak imkansız olmayan FCC şikayetlerinin kalite ve hatta temel anlamda değerlendirilmediğini de belirtmek gerekir. Ajans, yorumları tamamen büyük harflerle yazılsa ve söz konusu şovla alakalı olmasa bile kategorilere ayırır ve sıralar.

Steve Harvey’in Başarısı Etkileyici

Diğer büyük sorun, bu rapordaki kaynakların televizyonun nasıl çalıştığını anlamıyor gibi görünmesidir. Görüntülenme açısından rekor kıran bir dizinin, muhtemelen ilgisiz bir avuç şikayet nedeniyle kesilmesinin eşiğinde olduğunu düşünen ne tür bir parlak sektör insanı? Harvey’in görev süresine kadar değildi gösteri sendikasyon derecelendirmelerinde zirvede tarihinde ilk kez. Hiçbir şirket, gündüz TV'de en üst sırada yer almak için yılda bir düzineden daha az şikayette bulunmazdı. Harvey’in açık bir cevaptan sonra kameraya bakıp durduğu o kadar çok viral klip var ki, programın tartışmasız en popüler kısmı bu.

Makalenin, sunucu hakkındaki geçmiş hikayelerini göz önünde bulundurarak Harvey’in kariyeri hakkında fikir sahibi olduğunu belirtmesi komik. Yanlış rapor etti ki Harvey uzaklaşacaktı NBC’nin iptalinden sonra gösteri dünyasından Steve ve hatta ayrı bir söylenti bile uydurdu bir çeşit intikam planlıyor tüm ağa karşı. Tıpkı çağırdığımız gibi Enquirer o zaman bu iddiayı sahte olarak adlandırıyoruz. Gazete, Harvey'i daha önce kirli yaptı. ona 'boynuzlu köpek' demek ve bunu tartışmak boşanma yakın . Harvey’nin ev sahipliği yaptığı zamanın nasıl olduğunu bilmesek de Kavga sona erecek, şovun şu anki çalışmasının en ünlü kısmının bir sonucu olarak gelmeyeceğini söyleyeceğimizden oldukça eminiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.