Blake Shelton kendini Amerika’nın ülke cazibesiyle en sevilen yıldızlar ve hit şovdaki h-shucks tavrı Ses ve müzik kariyeri bir dizi hit ve liste başı yaptı. Ancak en son şarkılarından biri onu bazı hayranlarıyla sıcak suda yaşadı.

Blake Shelton’ın ‘Asgari Ücret’ Malady'si

'Tanrı'nın Ülkesi' şarkıcısı, şarkıya Yılbaşı gecesi giriş yaptı ve Twitter kullanıcıları hemen şarkının içeriğini sorguladı. Odaklanmanın çoğu, Shelton’ın repertuarının çoğu kadar açık bir şekilde romantik olan şarkının korosuna odaklandı:Bir milyon dolarlık banknot gibi tadı halının üstüne altılı paket yapabilirsiniz.

camila morrone und leonardo dicaprio

Tek yatak odalı bir daireyi tepede bir ev gibi hissedebilirsiniz.

Arabamı temizlenmiş bir Cadillac gibi garaj yolunda yuvarlayabilirsin

Kızım, sana bakmak bir erkeğin asgari ücretle zengin hissetmesini sağlayabilir

Koronavirüs salgını milyonlarca Amerikalıyı işsiz bırakırken ve paranın çoğu insan için her zamankinden daha sıkı hale gelmesiyle, birden fazla evi olan birinden saatte 7,25 dolar asgari ücretle ilgili düşünceleri duymak garip geldi. yaklaşık 1.400 dönümlük çiftlik . Elbette, şarkı bu işlerde çalışan insanları veya bunun gibi şeyleri kötülemiyor, ancak çoğu modern ülke müzisyeni, yıllarca veya on yıllarca yemek koyma endişesinden uzaklaşmalarına rağmen, mavi yakalı hayatı kutluyor ve şarkılarında 'ortak halk' açısını kullanıyor masa. Meseleyi karmaşıklaştıran gerçeği, türün insanların ne düşündüğünü, sağlam bağımsızlıklarını ve Shelton'ın geçmişte benimsediği her şeyi umursamama beklentisiyle gelmesidir. her iki Twitter saldırısıyla nefret edenlere ve röportajlarda yorumlar.

2016'da Billboard'a “Country müziğinde politik olarak çok haklıyız ve muhtemelen birini üzmekten korkuyoruz” dedi. atılganlığına itibar etti NBC yöneticilerini onu almaya ikna etmek için Ses . Shelton, 'Muhtemelen Twitter'da ne kadar filtresiz olduğumu gördüler ve' İşleri değiştirecek birine ihtiyacımız var, 'diye düşündüler. “Country müziğinde herkes sıraya girer. Ben kimsem oyum. Bazen bu 'Blake Shelton bir pisliktir' ile karıştırılır. Ben değilim. Ben sadece kimseye karşı dürüst olmak istemiyorum. '

Wie groß ist Keven Hart?

Shelton Tartışmayı Kısaca Ele Aldı

Yıldız, hem hayranlar hem de meslektaşları tarafından savunuldu, Ronnie Dunn tüm çileyi 'yanlış yönlendirilmiş bir sosyal sorun (kültürel dolandırıcılık)' olarak nitelendirdi ve asgari ücretin adil bir konu olduğunu çünkü 'çoğu ülke şarkıcısı aidat ödüyor ve başarılı olmak için bir şeyler yapıyor aklı başında hiçbir insanın yapmayacağı. ' Görünüşe göre Sammy Hagar, Shelton'ın her ikisine de teşekkür etmek için Twitter'a götürdüğü gibi, Shelton'a bazı kişisel cesaret verici sözler sundu.

Ve bununla, Blake Shelton için kesinlikle kapalı bir dava gibi görünüyor. Hayranlar 'Asgari Ücret' in zamanlamasından dolayı incinmiş veya gücenmiş olsa da, hit şarkıcıdan büyük olasılıkla herhangi bir empati görmeyecektir. kariyerini herhangi bir şekilde etkilemek her türden özür dileme ihtimali olduğu gibi hiçbiri için zayıftır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Ryan Gosling und Eva Mendes trennen sich

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?