Aşk Adası 2015'te yeniden başlatma inkar edilemez bir şekilde hit oldu. Program dünya çapında milyonlarca izleyiciyi kazandı ve kısa sürede internetin en sevilen realite şovu ve hatta gösterinin Amerikan versiyonunu ortaya çıkardı . İki yıl önce, İngiltere versiyonu Aşk Adası Hatta En İyi Gerçeklik ve Yapay Gerçeklik Gösterisi için bir BAFTA kazandı. Şovun kazananlarından birkaçı, sosyal medyada inanılmaz derecede popüler hale gelmeye devam ederken, diğerleri halkın gözünden düştü.

Bazı hayranların şaşkınlığı ve diğerlerinin tamamen sürpriz olmaması, şovu romantik bir partnerle kazanmak uzun süreli bir ilişkiyi garanti etmez. İki kazanan çift hala bir arada - İkinci sezondan Cara De La Hoyde ve Nathan Massey şimdi ikinci bebeklerini birlikte beklerken, 6. Sezon'dan Paige Turley ve Finn Tapp arasında bir ilişki olduğunu fısıldıyor. Ancak diğer dört çift zaman testine dayanamadı. İşte kazandıktan sonra başarısızlıkla sonuçlanan en kısa ilişkiler Aşk Adası Büyük ödülü.jenner will wieder ein mann sein

Dani Dyer ve Jack Fincham (Sezon 4): 9 Ay

Bu kazananlar, zafer sonrası bölünmeden sonra yeniden bir araya gelenler değil, ancak sonuçta bu ikisi için olması gerekmiyordu. İkili, dördüncü sezonun iki aylık yarışma için birlikteydi ve Aralık ayının başında kısa bir süreliğine dağılmadan önce 2018 yazında çıkmaya devam etti. Yılbaşına kadar yeniden bir araya geldiler ve üç ay daha dışarı çıktılar. Dyer ve Fincham, toplamda yaklaşık dokuz aylık bir araya geldikten sonra Nisan 2019'da tamamen ayrıldığını söyledi. Rocky ilişkisi olsun ya da olmasın, ayrılık kazananlar arasında en uzun süreli çiftleşme vardı.

https://www.instagram.com/p/BkvlvYklkJx/

Kem Çetinay ve Amber Davies (Sezon 3): 132 Gün

İlişkileri gülmese de Çetinay ve Davies nihayetinde gösterinin üçüncü sezonunu kazandı. Zaferleri biraz tartışmalıydı - hayranlar, en sevdikleri çift olan Camilla Thurlow ve Jamie Jewitt'i en sevdikleri çift olarak etiketlemekte hızlı davrandılar ve büyük ödülü talep etmeseler de, hala birlikteler ve birlikte bir çocuk bekliyorlar. Ancak Çetinay ve Davies, ayrılmalarından önce dört aydan biraz fazla sürdü.

https://www.instagram.com/p/BW8c5f-j8uC/

Jessica Hayes ve Max Morley (Sezon 1): 40 Gün

Şovun ilk sezonunu kazanmış olabilirler, ancak bununla birlikte daha az eğlenceli bir rekorları var. Hayes ve Morley, şovun bitiminden bir buçuk ay sonra zar zor dayandılar ve onları şovun şimdiye kadarki en kısa ömürlü galibiyet çifti yaptılar. Bu rekorun zamana meydan okuduğunu ve diğer kazananların aşkta daha şanslı olduğunu söylemek güzel olsa da, Hayes ve Morley en kısa ilişki için ikinci sıraya düştüler.

https://www.instagram.com/p/5fW9zEy_8s/

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Nachrichten

Amber Gill ve Greg O’Shea (Sezon 5): 39 Gün

Bu çift, yalnızca son 12 gün boyunca bir araya geldi. Aşk Adası şovun beşinci sezonunda zaferi çekmeden önce. Maalesef - ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çoğu için Aşk Adası hayranlar —Gill ve O’Shea hiçbir zaman gerçekten bağlantı kurmamış gibi görünüyor. O’Shea, dizi bittikten bir ay sonra yoğun programları nedeniyle Gill ile ayrıldı. İlişki etkili bir şekilde Ağustos ayı boyunca sürdü ve bu, şimdiye kadarki şovu kazanmak için en kısa ilişki oldu.

https://www.instagram.com/p/B0hBE_uJ4J5/