Yaptı Shiloh Jolie-Pitt 48 saat boyunca ortadan kayboldu, annesini terk etti Angelina Jolie endişeli ve 'arama ekipleri' mi gönderiyorsunuz? Bir tabloid, bunun geçen hafta böyle olduğunu bildirdi ve Brad Pitt’in sözde yeni kız arkadaş olayı tetikleyen şeydi. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçekleri açıklığa kavuşturabilir.

Brad Pitt’in Yeni İlişkisi Shiloh’un Kaçmasına Neden Oldu?

Geçen hafta, Yeni fikir Shiloh'un gecikmelerden zaten 'koptuğunu' iddia eden bir makale yayınladı. ebeveynlerinin dört yıllık velayet savaşı , Babasının Alman model Nicole Poturalski ile olan ilişkisini öğrendikten sonra 'çözdü ve yeni çıktı'.https://www.instagram.com/p/CERLa7TI9_H/

Zaten 'hassas' olan Shiloh, özellikle yeni gelişmelerden etkilendi, son derece sorgulanabilir bir kaynak çıkışa şunları söyledi:

Ebeveynleri arasındaki dört yıllık çirkin kavgayla uğraşmak zorunda kaldı ve birdenbire babası sahnede annesine benzeyen bu yeni kadına kavuştu ... Hepsi çok fazla.

Bir 'Çılgın Arama Partisi' Oluşuyor

Gazeteye göre, Shiloh 'ortadan kayboldu.' Dergi ve kaynağı, 'sokaktaki haberden' alıntı yaparak, Shiloh'u bulmak için 'çılgınca bir arama partisi' olduğunu ve hatta polislerin olay yerine çağırıldığını iddia etti. Kaynak şöyle demeye devam etti:

Personeli mahallenin etrafındaki sokakları tararken görülüyordu, bu yüzden yerel halk arasında neler olup bittiğiyle ilgili çok çabuk sözler yayıldı.

Sonunda Shiloh, annesini arayıp, tüm işin içine giren herkesi rahatlatmak için, sadece bir arkadaşının evinde olduğunu açıkladı. Jolie, kızının 'ihtiyaç duyduğu kadar' kalmasına izin vermeyi kabul etti, bu da sayfanın karşısındaki 'Shiloh: 48 Saat Kayıp' başlığını söndürdü. Ne olursa olsun, neredeyse kesin olarak sahte olan kaynak devam etti, “Açıkçası Shiloh'un düşünmek için biraz zamana ihtiyacı vardı ve Angelina buna saygı duyuyor. Brad'in saygı duymadığı şey ise, çocukların her şeyi göreceğini bilerek, bu çarpıcı Alman modelini Avrupa'da sergiliyor. '

Angelina Jolie omzunun üzerinden fotoğrafçılara bakıyor ve sırtındaki dövmelerini açığa çıkarıyor

(Cubankite / Shutterstock.com)

Shiloh’un ortadan kaybolmasından Brad’i kesinlikle sorumlu tutmaktadır.

Dürüst olmak gerekirse, Shiloh'un ilk başta 'ortadan kaybolduğuna' dair hangi kanıtımız var? Hikayeyi itibari değerde ele alsa bile, Shiloh birkaç saatliğine annesine nerede olduğunu bildirmeden önce kaçmış gibi görünüyor, magazin piyasalarının kapağındaki '48 saat' değil. Ayrıca, ortadan kaybolma ve 'çılgınca arama partisi' hakkında 'yerel halk arasında sözler yayıldıysa', haberleri sunan tek çıkış neden bazı dinky Avustralyalı tabloidler? Bu kadar çok tanık olacağı şüpheli görünüyor, ancak Amerikan yayın kuruluşlarından gelen rahatsızlıktan haber yok. Bunun nedeni, bu uzun hikâyenin en pis gazetecilerin bile dokunamayacağı kadar tuhaf olmasıydı. Bu kesinlikle yeni bir düşük Yeni fikir .

Bu, ısrar eden aynı çıkıştı Brad Pitt ve Jennifer Aniston, Alia Shawkat'a sormuştu çiftin bebeği için vekil olmak. Dedikoducu Polis Aniston ve Pitt yaklaşık yirmi yıldır bir çift olmadıkları için hikayenin yanlış olduğunu belirledi. Magazin gazetesi de şunu ima etti: Pitt ve Angelina Jolie tekrar takılmaya başlamıştı , bu Aniston’un kalbini kırıyordu. Tam bir saçmalık. Bu dedikodu paçavrasının gerçekte bir ayağı olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.