Geçen yıl bir tabloid bildirdi Shiloh Jolie-Pitt annesiyle yaşamak perişan haldeydi, Angelina Jolie ve yalvarıyordu Brad Pitt onu kurtarmak için. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi araştırdı. İşte olup bitenlerle ilgili öğrendiklerimiz.Shiloh To Brad Pitt: Kurtar Beni!

2019 yılında National Enquirer 'Üzgün ​​Shiloh, Angie'den Kaçış Planları!' başlığını yayınladı. ima eden, genç Angelina Jolie ile yaşamak çok kötüydü . Dergi, Jolie-Pitt'in kaçmak için çaresiz olduğunu iddia etti ve Brad Pitt'in onu içeri alacağını umdu. İçeriden biri, Jolie ve Pitt arasındaki 'kötü' boşanmanın 'en çok Shiloh'u etkilediğini' belirtti. Kaynak, 'Brad ile her zaman kendisinin ve Angie'nin asla umamayacağı özel bir bağı vardı ve babasıyla yaşamak için yalvarıyordu,' diye devam etti.Angelina Jolie Çocukları İçin Çok Meşgul müydü? Özellikle Shiloh?

İsimsiz muhbir, Jolie'nin o sırada boşanma avukatlarıyla uğraşmak ve ikinciyi desteklemekle meşgul olduğunu ekledi. Zararlı 'Çocuklarından herhangi birine zar zor bire bir rahatlık sunabildiği - en azından Brad’in en sevdiği şey!' Gazetenin içeriden biri devam eden 'insanlar', Shiloh'un sürekli telefonunda babasına 'onu götürmesini' isteyen e-postalar ve metinler gönderdiğini fısıldıyordu. Gazete ayrıca genç gencin annesinden kaçmak için Pitt'in evine 'kaçmayı' planladığını iddia etti.

Angelina’nın Shiloh ile İlişkisi Hakkındaki Gerçek

Makale çıktığında, Dedikoducu Polis aptal raporu bozmuştu. Bir yıl sonra kararımız aynı kaldı. Shiloh Jolie-Pitt annesinden kaçmak istemiyordu, ikisinin de kötü bir ilişkisi yok. İki ay önce, Angelina Jolie Bu gece eğlence bu Shiloh filmdeki rolüne ilham verdi, Bir ve Tek Ivan . Aynısı, oyuncunun Mayıs ayında aynı çıkış tarafından bildirildiği gibi, gencin Brad Pitt ile ilişkisi için de söylenebilir. kızına yakın . Kısacası, Shiloh, eski çiftin ailesine rağmen her iki ebeveyniyle de harika bir ilişki içindedir mevcut boşanma ve velayet savaşı .Bu Tabloid İçin Kötü Bir Geçmiş

Gelince Enquirer Pitt ve Jolie hakkında yanıldığımız için birkaç kez gazeteyi bozduk. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis Pitt'i iddia ettiği için magazin gazetesini çürüttü yeni kız arkadaşına kızgındı tüm sırlarını sızdırdı. Fakat, Dedikoducu Polis derginin bahsettiği bu sözde sırların izini bulamadı. Sahte raporu reddettik.

Aylar önce, çıkıştan Jolie'nin erkeklere inandığını iddia eden bir raporu açıklığa kavuşturduk. onu 'zehir' olarak kabul etti Pitt'ten ayrılmasının ardından. Aktrisin kampındaki bir kişiye ulaştık ve bize hikayenin gerçeği olmadığına dair güvence verdik.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.