Are Shawn Mendes ve Camila cabello gizlice nişanlandı mı? Bir gazetenin birkaç ay önce yaptığı haber bu. PDA seven çift . Dedikoducu Polis o zaman bu iddiayı çürütmek için yeterli kanıta sahip değildik, ancak o zamandan beri bu söylentiye ikinci kez bakmaya karar verdik.

ist Schauspieler vin Diesel schwul

Geçen yılın Ekim ayında, Temasta Mendes'in Cabello'ya evlenme teklif ettiğini ve evet dediğini bildirdi. Sıklıkla itibarını yitiren çıkış, 'Treat You Better' şarkıcısını, ilişkisini 'hızlı takip etmekle' suçladı. Fifth Harmony'nin eski üyesi . Sözde 'içeriden' biri, Mendes'in soruyu sorduğu gece hakkında ayrıntılara sahip olduğunu iddia ederek yayınla konuştu.Kaynak, 'Son zamanlarda mum ışığında romantik bir akşam yemeğinde, Shawn, Camilla'dan onunla evlenmesini istedi,' dedi. 'Aslında, bunu ağzından kaçırdı - kendine yardım edemedi. Şok olmuştu, ama elbette 'Evet' dedi. 'Paylaşılmayan şey, bunun doğaçlama, Mendes’in düşüncesizce yaptığı bir karar mı yoksa şarkıcının teklifini mi planladığı? Görünüşe göre bu çıkış, ikisinin '22 yaşındaki Camila mükemmel yüzüğü seçer seçmez resmi bir açıklama yapmayı planladığını' iddia ettiğinden, bu çıkışa inanmamızı istiyor.

Bize eski moda deyin, ancak yüzük genellikle nişan sürecinin büyük bir parçası değil mi? Ve genellikle, bir kişi evlenme teklif ettiğinde, yüzüğü zaten almış olur. Zaten kafamızda çınlayan şüphelerimize rağmen, bu 'içeriden' son bir şüpheli alıntıyla sonuçlanan makaleye devam ettik ve 'Ayrılmaya dayanamazlar. Hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmek istiyorlar. '

Görünüşe göre Mendes ve Cabello derinden aşıklar ve biz bile burada Dedikoducu Polis iyi bir şans olduğuna inanıyorum karantina bittikten sonra muhabbet kuşları birlikte hareket edecek . Ancak bu derginin ve görünüşte sahte olan kaynağının tahminlerini yapmasının üzerinden aylar geçti ve ne Mendes ne de Cabello nişanlandıklarını açıkladılar. Bunun bir gün olacağına inanmadığımızdan değil, ancak çiftin haberleri kendileri açıkladığında inanacağız. Bu hikayeyi kesinlikle yanlış olarak değerlendiriyoruz.

Linda Perry 4 Nicht-Blondinen

Tabloidler, ünlü çiftler hakkında sahte hikayeler uydurmayı sever ve Cabello sık sık kendini bu kalpsiz dedikodu paçavralarının insafına bulur. Örneğin, bir rapor geldi HollywoodLife o Selena Gomez, 'Senorita' şarkıcısı Taylor Swift ile turneye çıktığı için Cabello'yu kıskanıyordu. . Dedikoducu Polis bu söylentiye bir an bile inanmadı ve kolayca çürütüldü.

Nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Shawn Mendes ve Camila Cabello ilk olarak çıkmaya başladı , kasırga romantizminin nasıl başladığı hakkındaki makalemize göz atın. Yardım edemeyeceğimiz, ancak destekleyebileceğimiz birkaç Hollywood çifti var ve bu ikisi kesinlikle listede.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.