Abilir Marie Osmond's -den ayrılmak Konuşma aslında bir kan davasının sonucu olabilir Sharon Osbourne ? Bir söylenti, Osmond’un gidişinin göründüğünden daha fazlası olduğunu söylüyor. İşte aşağı inenler.Sharon Osbourne, Marie Osmond'u itti mi?

'Snide Sharon’ın Ağzı Marie'den' Konuştu 'diye bağırıyor. National Enquirer . Çıkışa ve içerideki kötü şöhretli kişilere göre, Osmond'un ayrılışı hoş olmaktan uzaktı - aslında, Osbourne onu gösteriden hemen 'kovaladı'. Dergi, Osmond’un kamuoyuna yaptığı açıklamanın ailesine odaklandığı gerçeğini kabul ederken, durumu çok daha karanlık bir şekilde ele almak için Osmond’un kendi sözlerini reddediyor. Bir kaynak, 'Marie gösterinin eğlenceli olacağını düşündü ve sadece bir grup kız hayatları hakkında gevezelik ediyordu, ancak bunun tamamen saf olduğunu öğrendi,' diye açıklıyor bir kaynak. Sharon başından beri ondan hoşlanmadı. Marie, Sharon'un onu kıskandığını ve ait olmadığını düşündüğünü hissetti. Aralarında kesin bir uçurum vardı ve herkesin fark ettiği bir şirret akıntısı vardı. ''Sharon Marie'nin dikkatleri üzerine çekmeye çalışmasına katlanmayacak!' tipster ekliyor. 'En başından beri, Marie ciddi bir bakış açısı sunmaya çalıştığı her seferinde Sharon tarafından konuşuldu, üzerinde çalıştı ve ezildi,' diye devam ediyorlar. 'Sharon panelde herkesten daha uzun süre söz ediyor ve bunun ona tartışmayı yönetme hakkı verdiğini düşünüyor. Olanlar üzerinde büyük bir gücü var. Konuşma ve bu Marie'yi dışarı itti. ' Bununla birlikte, yayın Osmond'un da paçayı sıyırmasına izin vermiyor. Bunun yanı sıra, Marie bir yufka ve çocuk oyuncağı. Yeterince konuşmuyor ve yapımcıların istediği de bu değil, ”diyor kaynak.

Yıllar İçinde 'Konuşma' Değişti

Makale daha sonra, her şeyden ötürü, rezil eski CBS başkanı Les Moonves , cinsel suistimalle ilgili dahili bir soruşturma yaptıktan sonra şirketten ayrılan kişi. Moonves’in eşi Julie Chen, programın orijinal sunucularından biriydi. Les patronken, Konuşma kaynak, prodüksiyonlar ve promosyonlar için fazladan para kazandıklarını iddia ediyor. 'O temizdi Konuşma onun favorisiydi. Ünlü konuklar bile Les'i etkilemek için gösteriye giderdi. 'Les kovulduğunda ve Julie gittiğinde, hepsi bitmişti. Şovun bütçesi kesildi ve avantajlar ortadan kalktı. ' Kafa karıştırıcı bir şekilde, kaynak Moonves'in Osmond'un gösteriye katılma kararını etkilediğini ekliyor. “Marie gösteriye ilk konuk olduğunda, Les hâlâ patrondu. Tam zamanlı işi kabul edene kadar gösterinin çok farklı olduğunun farkında değildi. ' Kaynağın, başlangıçta belirtildiği gibi, Osmond'un gösteriye gal arkadaşlarıyla gevezelik etmek için katıldığına mı inandığı yoksa ünlü röportajlar ve promosyonlar mı aradığı belirsiz.

Son bir not olarak, Enquirer gösteride son bir yumruk atıyor. Osmond'un ayrılmasıyla, yaratıcısı Sara Gilbert ile birlikte ve yönetici yapımcı John Redmann, 'fareler gemiden kaçıyor' sonucuna varıyor kaynak. Marie kontratını onurlandırdı ve şimdi çıktı. Gösteri çok daha uzun süre ortalıkta olmayacak ve yapabilenler şimdi dışarı çıkıyor! ' Bütün parça boyunca, Osmond'un gösteriyi başarısız olmadan önce terk edip etmediği, Osbourne tarafından bırakılmaya zorlanıp, Osbourne tarafından atılıp atılmadığı veya yapımcılar tarafından kovulup kovulmadığı hiçbir zaman netleşmiyor.

Marie Osmond 'The Talk' dan Neden Gerçekten Ayrıldı?

Bu şaşırtıcı derecede geniş dedikodu parçasında eksik olan bir şey var: salgın. Tüm parça boyunca Enquirer asla bir kez koronavirüsten bahsetmez, hatta gösterinin zorunlu ara vermesi pandeminin bir sonucu olarak. Dürüst olmak gerekirse, Osmond’un şovdaki deneyiminin beklediğinden tamamen farklı olduğunu söylemek tamamen doğru. Sezonun iyi bir ilk bölümü için katıldı, ancak şovun gecikmesi ve sanal bir prodüksiyon için yeniden teçhizatlandırılması hiç kimsenin program kartlarında yoktu. Derginin bunu önemli bir faktör olarak görmemesi tuhaf - neredeyse Osmond’un ayrılmasıyla ilgili yorumlarını reddetme seçimi kadar tuhaf.Ayrılmasının nedeni basit: Başka şeylere odaklanmak istiyordu. Gösteri çok fazla zaman ve enerji gerektiriyor ve Gilbert gibi Osmond da programını serbest bırakması gerektiğini fark etti. Dergi, dinlemek yerine Marie Osmond’un kendi sözlerini görmezden gelerek ikiye katlandı. Heck, daha önce kendisiyle Osbourne arasında kötü kan olduğu fikrine iyice değindi.

Gibi Andy Cohen'e söyledi bu yılın başlarında onlar profesyoneldi. Cohen'in ikisi arasındaki anlaşmazlığı sormasının ardından, 'Okuduğun hiçbir şeye inanma,' dedi. Sharon ve ben çok iyi arkadaşız. Cohen, Osmond'a tartışmalarından birinin ardından Osbourne'un kendisine bir özür borçlu olup olmadığını sorduğunda, kelimenin tam anlamıyla güldü ve “Hayır, bana hiçbir borcu yok! O harika! ' Umarım, içerideki kişiler Enquirer bir sonraki satırı yakaladı: 'Biz çok farklıyız, ikimiz de güçlü kadınlarız, yani, bu işin içindeyim - bu benim altıncı on yılım! Ben buralardaydım. '

Ve bu, bu tür bir söylenti ile ilgili başka bir büyük sorun. Katılmayı düşündüğünü ima etmek için Konuşma sadece arkadaşlarla takılmak, onun bir profesyonelden daha azı olduğunu ima etmek anlamına gelirdi. Belki de bu tabloid, gözden düşmüş bir yöneticiyi övmek için daha az zaman harcamalı ve Marie Osmond'un gerçekte söyleyeceklerini dinlemeye daha çok zaman ayırmalı.

Tabloids 'Konuşmayı' Çok Sık Hedefliyor

Kötü şöhretli satış noktasının neden programla öğütmek için böyle bir balta olduğundan, şovun nasıl mahkum olduğuna dair kendine güvenen sözleriyle ve batmakta olan bir gemiyle ne olduğundan tam olarak emin değiliz. İşin garibi, bunun ilk kez bile olmaması. Enquirer sonunu tahmin edemedi Konuşma . Geçen Kasım ayında, Drew'un Barrymore’un talk şovu yuvarlak masa şovunun tabutunun son çivisi olacaktı . Barrymore’un şovu başladı ve Konuşma etkilenmeden kalır. 'Sektör içerisinden' kaynaklarda açıkça yanlış olan bir şeyler var. çıkış sık sık yanlış televizyon kapsama alanında alıntı yapıyor .

Cidden, yayın özellikle Sharon Osbourne için gerçekten çıkmış gibi görünüyor. Şovunun ölümü için tezahürat yapmadığında, şunun hakkında hikayeler uyduruyor: kocası ondan nasıl hoşlanmıyor ve saçının ne kadar yapışkan olduğunu. Birkaç yıl önce, yanlış bir şekilde bunu bildiriyordu. yaşamak için haftalarıyla ölüm döşeğindeydi ! Bu söylentiler ne kadar kötü niyetli olursa olsun, Dedikoducu Polis onları araştırmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.