Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

The Küre CBS yöneticilerinin endişelendiğini söylüyor Konuşma reytingleri düştükçe ve Amanda Kloots ile Elaine Welteroth'un son eklemeleri, ağın programı kurtarma girişimleridir. Bununla birlikte, gösteriyi tekrar rayına oturtmanın bir sonraki adımı, Osbourne'un artan 'diva' davranışı paterni hem izleyicileri hem de ekibi rahatsız ettikten sonra kafasına bir hedef koyar. İç rapora baktığımızda bulduğumuz şey buydu .Mavi takım elbiseli Ben Affleck ve beyaz elbiseli Ana de Armas

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com, Tinseltown / Shutterstock.com)Ben Affleck’in Ana de Armas ile İlişkisi ‘Derin Su’daki Yeniden Çekimler Nedeniyle‘ Derin Sorun’da?

Ben Affleck ve Ana de Armas ilk kez sette vururken Derin su , filmin yeniden çekimleriyle ilgili son çalışmaları onları birbirlerinin boğazına indirdi. Affleck görünüşe göre başka bir floptan kaçınmaya odaklanmış. Zambaklar ve de Armas, kıdemli oyuncudan biraz yer almaya can atıyor. Dedikoducu Polis drama hakkında kendi sonucumuza geldi .Barbra Streisand ile National Enquirer

(National Enquirer)

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Beraber 22 yılın ardından, bu Barbra Streisand ve James Brolin'in sonu olabilir mi? The National Enquirer Streisand'ın, Brolin'in kocasının ilk karısından aldığı boşanma belgelerinde keşfettiği aldatıcı ifşaatlarla başa çıkmakta zorlandığını bildirdi. Drama ek olarak, efsanevi şarkıcının ilk evliliğinin sadakatsizlik nedeniyle sona ermesidir. Şaşırtıcı haberleri burada araştırdık .Royal News'deki Son Haberlere Bakmak İster misiniz?

Tabii ki, kraliyet ailesi bu hafta dedikodu sayfalarında yer aldı. Kate Middleton ikizlere hamile mi? Prens Harry gerçekten rehabilitasyona mı gidiyor? Yapabilirsin bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .