Sharon Osbourne tarihinde en uzun süre hizmet veren ana bilgisayardır Konuşma ilk sezondan beri şovda olan. Ancak, sunucunun talk-show'daki zamanı kendi yolunda mı ilerliyor? Söylentiler, Osbourne'un diva davranışının diğer ev sahipleriyle bazı sorunlara yol açtığını yaydı. Dedikoducu Polis bu anlatı hakkında araştırdığımız birkaç raporu topladık. İşte Sharon Osbourne'un kovulmasının gerçeği Konuşma .Sharon Osbourne Marie Osmond'un Ayrılma Nedeni?

Geçen ay, The Küre Osbourne'un söylediği botu almak . Gazete, Osbourne'un 'diva' davranışının puanların düşmesine neden olduğunu iddia etti. Kaynaklar ayrıca Osbourne’un geçen yıl Marie Osmond’u programdan çıkarmasının ardından bir divaya dönüştüğünü ortaya çıkardı. 'Bu, kurtarmak için son çare bir çabaydı Konuşma , 'İçeriden biri açıkladı. 'Reytingler berbattı, moral aylarca düşüktü ve Sharon hala oranın sahibiymiş gibi ortalıkta dolaşıyor ve en uzun süre etrafındaki herkesi suçluyordu. Kaynak, herkes ondan bıkmıştı ve fikir birliği Sharon gibi görünüyordu ”diye ekledi. Dedikoducu Polis Ancak, Osbourne'un Osmond’un ayrılışıyla hiçbir ilgisi yok . Şarkıcı, diğer projelerde çalışıp ailesiyle zaman geçirebilmek için çıktığını açıkladı.Drew Barrymore’un Şovu 'The Talk?'

Günler sonra National Enquirer Osbourne'un kovulacağını ve Drew Barrymore’un şovunun yerine koymak Konuşma . Gazeteye göre CBS, Barrymore’un gündüz komedi komedisini baltalayarak desteklemeyi planladı. Konuşma . 'Yalnızca 600.000 izleyiciyle Drew’un şovu çok daha uzun süre hayatta kalmayacak - ve Konuşma Sayılar bir taş gibi düşüyor, ”diye bir ihbarcı kağıda döküldü. “Gösteri Julie Chen için o zamanki CBS patronu olan Les Moonves tarafından bir yıldız aracı olarak yaratıldı. Artık hem Julie hem de Les dışarıda olduğuna göre, gidebilir ”dedi. İkisinin de nasıl olduğunu görmek Konuşma ve T o Drew Barrymore Gösterisi hala açık, raporun yanlış olduğu aşikar. Ek olarak, iptal etme Konuşma Barrymore’un şovunu kurtarmak için pek bir şey yapmazdı. Dedikoducu Polis açıklığa kavuşturuldu.

Marie Osmond’un Sharon Osbourne’a Karşı İntikamı

Magazin dergileri Sharon Osbourne ve Marie Osmond'u birbirine düşürmeye devam ediyor. The Küre iddia etti Osmond Osbourne'dan intikam almak ayrılmaya zorlandıktan sonra Konuşma . Yayın, şarkıcının 'yakın zamanda ev sahibi işinden atılmasından dolayı acı olduğunu' iddia etti ve Osmond’un intikam gündemi, 'yeni bir TV işi' çıkarmaya odaklandı. Gazetede bir kaynak ifşa edilen bir kaynak, 'Herkese uzaktaki herkese gerçek kraliçe arının kim olduğunu Sharon'a göstereceğini söyledi'. Bir kere daha, Dedikoducu Polis Osbourne'un Osmond'un ayrılmasıyla hiçbir ilgisi olmadığını zaten açıkladı. Konuşma . Artı, şarkıcının elleri torunlarıyla dolu, Osmond'un yapmak istediği de buydu.Basitçe söylemek gerekirse, magazin dergileri bu talk şovlarda dramların yaşandığını iddia etme eğilimindedir, ancak Dedikoducu Polis bunun gerçeklerden daha fazla olamayacağını kanıtladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Rapor, Joy Behar'ın Meghan McCain Nedeniyle 'Manzarayı' Bıraktığını İddia Etti

'Wendy Williams Şovu' Yapımcıları Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı