Ne zaman Holly Robinson Peete -den kayboldu Konuşma şovun ilk sezonundan sonra, birçok taraftar bu karara şaşırdı. Işığında Sharon Osbourne’un Programla ilgili olarak Sheryl Underwood'da son zamanlarda patlama yapan Peete, Osbourne'un geçmişteki davranışına sesleniyor. Peete'ye göre Osbourne, gösteriye çıkamayacak kadar 'getto' olduğundan şikayet etti ve çok geçmeden herhangi bir açıklama yapılmadan serbest bırakıldı.2010 yılında, Leah Remini ile birlikte Holly Robinson Peete, hayranlarını dehşete düşürmek için şovun kadrosundan sessizce çıkarıldı. Konuşma Yapımcıları asla açık bir sebep verdi Peete şimdi Osbourne’un ırkçı yorumlarının bununla bir ilgisi olduğunu söylüyor. Osbourne zaten sıcak suda Meghan Markle hakkındaki iğrenç yorumlarının ardından Piers Morgan'ı savunduğu için ve Sheryl Underwood'a şovdaki ırkçılığı tanımlaması için bağırdığı için. Osbourne rağmen çoktan özür diledi Yardımcı sunucusuyla konuşma şekli için, özrü bu suçlamalar karşısında pek değerli görünmüyordu.Peete, 'Sharon'ın Konuşma için fazla' getto 'olduğumdan şikayet ettiğini hatırlayacak kadar büyüğüm ... o zaman gitmiştim,' diye yazdı Peete. 'Bunu şimdi gündeme getirdim, çünkü sakin ve saygılı kalan yardımcı sunucusuyla birlikte aldığı saygısız küçümseyici tonu görünce utandım çünkü… bunu yapmak zorundaydı.'

Wie alt ist Fergies Ehemann?

Sharon Osbourne’un işten çıkarmayı ele almaya en yakın gelişi tam olarak anlayışlı değildi. 'Bazı insanlar gerçekte kim olduklarını bilmiyorlar ve bunun gibi bir şeyin içindeyken kim olduğunuzu bilmelisiniz,' Osbourne Howard Stern'e söyledi Hikayenin Holly Robinson Peete’nin bakış açısına göre, Osbourne’un mantığı pek mantıklı gelmiyor.

Sharon Osbourne’un Twitter’daki özrü tam olarak iyi karşılanmadı ve bu durumun nasıl sonuçlanacağı görülmeye devam ediyor. Konuşma Emektar ev sahibi. Şovdaki aşındırıcı ve çatışmacı davranışları dedikodu medyasının sıkça gündeme gelen konularından biri, bu nedenle önümüzdeki günlerde başka gelişmeler olursa şaşırmayacağız.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle'ı Unvanlarından Soymak İçin Amerika'ya mı Gidiyor?

'Emlak Kardeşleri' Davası, Ev Sahiplerinin Şovda Görünmesinin Ne Kadar Maliyetini Açıkladı

Denise Richards’ın kızı 17 yaşına girdi ve tıpkı ünlü babası gibi görünüyor

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti

Haben Ellen Degeneres geheiratet?