Sharon Osborne Ortak Ev Sahiplerini İtiyor

Üzerinde biraz ev sahibi titremesi oldu Konuşma Son zamanlarda ve bir tabloid raporu, Sharon Osborne'un suçlu olduğunu iddia ediyor. Rapora göre, hem Marie Osmond hem de Eve'in kısa süre önce gösteriden ayrılma nedeni, Osbourne'un 'güç kapma' sıydı. Daha fazlasını bul İşte .

Siyah elbiseli Elle MacPherson.

(Jaguar PS / Shutterstock.com)Elle MacPherson Anti-Vax Doktoruyla Ayrıldı

Avustralyalı süper model Elle MacPherson bir süredir Andrew Wakefield ile çıkıyor, ancak yeni bir makale Wakefield ile ayrıldığını iddia ediyor Wakefield’ın 'anti-vax hareketinin resmi olmayan babası' olarak tartışmalı konumu nedeniyle.

Wie groß ist Taylor?
Kısa saçlı Katie Holmes closeup.

(360b / Shutterstock.com)

Katie Holmes, Emilio Vitolo ile Evlendi

Geçen hafta, TAMAM MI! Katie Holmes'un erkek arkadaşı şef Emilio Vitolo ile New York'taki belediye binasında küçük bir törenle kaçtığını yazdı. Prizin kaynağı pek çok ayrıntı biliyor gibiydi, ancak Dedikoducu Polis rekoru düzeltmek

Kanye West, siyah deri ceket ve güneş gözlüğü takan imza attı

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Kanye Kendini Klonlamak İstiyor

Bu hafta yeni çıkan bir başka raporda, Kanye West'in bilim insanlarına olasılıkla kendini klonlamak . Simge, garip Başkanlık koşusundan çıkıyor ve bunu sonsuza dek yaşamak için bir fırsat olarak görüyor. Ayrıca öldükten sonra donup kalmayı planlıyor. bir gün canlandı .

What

(Paramount Resimleri)

Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio Yıllardır Tartışıyor

Bir hikayeye göre Kadınlar Günü , Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio, çektikten sonra yirmi yıldan fazla süredir anlaşmazlık yaşıyor Gilbert Üzümünü Ne Yiyor? 90'larda birlikte. Dedikoducu Polis açıklığa kavuşturulmuş gerçekte neler oluyor iki süperstar arasında.