Shane Dawson ve Jeffree Star , tüm insanlar , makyaj tekniği nedeniyle bir kadını alenen utandıran bir Facebook grubuna karşı konuştu. Kadın Jeffree Star Cosmetics'in en yeni göz farı paleti Bloodlust'u deniyordu ve iki YouTube yıldızı savunmaya geldi. Başlangıçta keskin dilli ve hızlı eleştirdiği için kendisine bir isim kazanan, ancak şimdi kendini yeniden markalaştırıyor , internetten nefret edenlerin hedef aldığı kadına destekten başka bir şey almadı.

Avustralya'dan Evelin Costa kadın, Star'ın en yeni göz farı paleti Bloodlust'u takarken bir fotoğrafını yayınladı. Costa'nın resmi, silinmiş gibi görünen 'işte bu, makyajı utandırıyorum' adlı bir Facebook grubuyla paylaşıldı. Görüntünün grupla paylaşılmasından haberdar olduktan sonra, Costa yorumların ekran görüntülerini tweetledi, bunların çoğu kötü niyetli ve yargılayıcıydı.Sayfa çevrimiçi tacizle doluydu

Bunların hiçbiri tamam değil. Karıştırmaktan korkuyor mu? Dudakların nesi var? ' bir yorumcu dedi.

sind harry und meghan noch verheiratet

“Ruj bir MESS'tir. Gölgeyle çok uzağa gitti, bu yüzden yaptığı kaş şekline uymuyordu. Vurgu cakey. Bir başkası burun konturu harmanlanmaz ”diye yazdı.

Shane Dawson, Costa'yı destekleyerek ve yorum yapanları kınayarak tweet'e cevap verdi. “Başını Evelin yukarıda tut ve işini yapmaya devam et! @JeffreeStar ve diğer gerçek makyaj severleri gururlandırıyorsunuz! ' Kısmen yazdı.

Jeffree Star yüksek yola çıkıyor

Star ayrıca tweet'i de gördü ve retweetledi ve yorum yaptı, 'Kendini SEVDİĞİN sürece herkes [patlatabilir] ... makyaj sanattır.' Jeffree Star makyajı utandırmaktan bahsediyorsa, işlerin çok ileri gittiğini biliyorsun.

Jeffree Star ve Shane Dawson, Star’ın kozmetik şirketi Jeffree Star Cosmetics aracılığıyla kendi makyaj serilerini yayınlamak için bir araya geldi. Yeni sürümü tanıttılar Dawson’ın YouTube belgeseli aracılığıyla , Jeffree Star'ın Güzel Dünyası. The Conspiracy Collection adlı mallar hızla tükendi.