Bu ay, Kolombiyalı süperstarın 25. yılına işaret ediyor Shakira yayınlandı Yalınayak veya Çıplak Ayak. Bu, sanatçının üçüncü stüdyo albümü ve şirketi Sony'ye ticari bir başarı olabileceğini kanıtlamak için son şansıydı. O zamanlar 18 yaşındaki rekorun altı hit single ürettiğini ve onu küresel üne kavuşturduğunu gördü.Başarısı bir sır değil, ama işte şu: hala nasıl 18 görünüyor ? Bugün Instagram'da yayınlanan makyajsız bir özçekimde Shakira, taze yüzlü bir genç kız gibi görünüyor. (Ayrıca yeni sarkık kulaklı tavşanı Max Piqué Mebarak'ı da not edin, “AKA zekâ topu!” Yazıyor.)Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Max Piqué Mebarak ile tanışın! AKA zekâ topu! ??????

Tarafından paylaşılan bir yayın Shakira (@shakira) 28 Eki 2020, 10: 57am PDT'deBir bu yılın başlarında Vogue ile röportaj , Shakira’nın kişisel antrenörü Anna Kaiser, yıldızın bazı sırlarını paylaştı. 'Shakira gerçekten antrenmanlarıyla tutarlı olmaya odaklanıyor — güç, kardiyo, dayanıklılık, güç, esneklik, herşey , 'Dedi Kaiser. Sanatçı, herhangi bir günde kuvvet antrenmanı, dans ve HIIT (yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman) antrenmanları arasındaki şeyleri karıştırır. Diyet açısından, enerji seviyesini yüksek tutmak için her iki veya üç saatte bir küçük öğünler yiyor.

Ama belki de en iyi tavsiye doğrudan kaynaktan geliyor. İkisinin annesi 'Kaiser, antrenmanımı bitirip çocuklarımla vakit geçirene kadar telefonumu açmama izin vermiyor,' Instagram'da dedi .Bağlantının kesilmesi, muhtemelen odaklanmasını ve mevcut olmasını sağlar; bu, çocuklarla hokkabazlık yapan bir kadın, bir kariyer ve hayırseverlik için önemlidir. Shakira sadece bu ay katıldı Prens William 2030 yılına kadar dünyanın çevreci projelerine çözümler oluşturmaya kendini adamış bireylere ve kuruluşlara 50 milyon sterlin ödül veren Earthshot Ödülü'nü tartışmak için sanal bir çağrı için.

“Tüm ebeveynler çocuklarının büyümesini ve güvenli bir dünyada ve güvenli bir ortamda olmasını ister. DNA'mızda var ”diyor. İyi şeyler yapmasının iyi görünmek ve iyi hissetmekle el ele gittiğini söylemenin zor olduğunu düşünmüyoruz. Sohbetleri hakkında daha fazla bilgi için videoya bakın.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Prens William @ kensingtonroyal ile iklim değişikliğiyle mücadele ve gezegenimizi onarmaya olan tutkusu ve bağlılığından ilham alan @earthshot ödülü hakkında biraz daha sohbetim, bulaşıcı coşkusundan bahsetmiyorum bile - ve bu Ödülün bir parçası olmaktan çok mütevazı ve mutlu Konsey. Onunla bu inanılmaz girişim hakkında sohbet etmek için biraz zaman harcamak gerçekten büyük bir zevkti - sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum! Burada Prens William ile Earthshot Ödülü hakkında konuşmamı biraz daha paylaşıyorum - İklim değişikliğiyle mücadeledeki hevesi, tutkusu ve bağlılığı bir ilham kaynağı oldu. Onunla birkaç dakika konuşmak bir zevkti ve gezegenimizi onarmaya yardımcı olmak için bu projenin bir parçası olmaktan çok mutlu ve onur duyuyorum!

Tarafından paylaşılan bir yayın Shakira (@shakira) 8 Eki 2020, 12:09 PDT

John Travolta und Kelly Preston Sohn