Serena Williams ve Alexis Ohanian Sırf nişan yüzüğünü takmadığı için 'bekar anne' olacağı spekülasyonlarına rağmen ayrılmamış. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

İronik başlıklı bir başlıkta, MediaTakeOut Cuma günü haykırıyor, 'Dedikodu YOKTURMAYA ÇALIŞMAYIZ ... Ama Serena Williams Artık Nişan Yüzüğünü Takmıyor ... TEK MAMA Olacak mı ????' Açık olmak gerekirse, webloid 'hiçbir söylenti başlatmaya çalışmıyor', aslında tam olarak bunu yaptı. Ve bu parça, çifte yakın kaynaklarla yapılan uzun bir araştırmaya veya haberciliğe dayanmıyor. Yüzde 100 saf bir spekülasyon.'Serena Williams, nişan yüzüğünü takmayı yaklaşık bir ay önce bıraktı. Son zamanlarda kendisinin ve bebeğinin babası / nişanlısı Alexis Ohanian'ın herkese açık bir resmini de görmedik, 'diye yazıyor ve ekliyor:' Her şeyin yolunda olduğunu umuyoruz. ' Elbette, çıkış gerçekten endişeli olsaydı ve her şeyin yolunda gitmesini umduysa, onu destekleyecek sağlam bir kanıta sahip olmadan bir ayrılık hakkında spekülatif bir yazı yayınlamazdı.

Hikaye, Williams'ın 'artık nişan yüzüğünü takmamasına' dayanıyor, ancak iki faktörü dikkate almıyor. Öncelikle, tüm kadınlar her zaman nişan yüzüklerini takmaz. İkincisi, Williams hamiledir ve bir kadının parmakları hamilelik sırasında şişmeye meyillidir, bu da yüzük takmayı zorlaştırır. MediaFakeOut, kötü blog yanlış bir şekilde suçlandığında bunu ne kadar az bildiğini veya umursadığını zaten kanıtladı. Beyonce dudak enjeksiyonları yaptırmak birkaç ay önce, aslında hamilelik nedeniyle dudakları şiştiğinde.

Webloid az önce şarkıcıya baktı ve bir sonuca atladı, tıpkı şu anda Williams'ta olduğu gibi, çünkü yüzük takmıyordu. Bahsetmiyorum bile, bu, yaklaşık bir yıl önceki aynı çevrimiçi yayındır. Williams'ı Korkak Aslan ile karşılaştırdı Vücudunun görünüşü nedeniyle tenis süperstarını utandıran iğrenç bir gönderide. 2015 yılında site iki kez yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Williams, Drake’in bebeğine hamileydi. .

Tüm bunlardan sonra, MTO'nun onun hakkında hiçbir iş yazısı yok, özellikle de her şeyin yolunda gittiğine dair bu sahte endişeyle. Williams ve Ohanian hala beraberler. Dedikoducu Polis onaylar. Dahası, MediaFakeOut’un 'son zamanlarda' birlikte fotoğrafları olmadığı yönündeki iddiasının aksine, Reddit yöneticisi sadece birkaç gün önce Williams’ın bebek duşunda Instagram'da çektikleri tatlı bir bumerang klibi yayınladı. Bu bölünme ve 'tek anne' spekülasyonunun hiçbir değeri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.