Olup olmadığı hakkında bir makale selena Gomez Sonra 'bir romantizm isterdim' Justin Bieber 'Nin angajmanı uydurmadır. Başlık aslında iki ay önce bilinen sözde 'özel' bilgileri içeren hikayenin çoğuyla çelişiyor. Dedikoducu Polis bu açıkça uydurulmuş raporu bozabilir.

HollywoodLife Cumartesi günü, 'Selena Gomez, Justin’in Nişanından Sonra Bir‘ Romantik ’Sevecek - Caleb Stevens ile Olacak mı?' şeklinde bir manşet yayınlıyor. Parça, hayranlara ne olduğunu söyleyerek başlıyor İnsanlar birkaç gün önce zaten bildirildi: Gomez, Stevens ile çıkmıyor , yakın arkadaşı Raquelle'in kardeşi olan bir arkadaş. Buradan yola çıkarak, site, başlıktaki 'bir romantizmi nasıl seveceği' hakkındaki bildiriye rağmen, Gomez'in 'şu anda aktif olarak bir ilişki aramadığını' iddia ediyor.İzlenemeyen bir kaynak, 'Selena şu anda bir erkek arkadaş aramıyor. Justin'in bu şekilde nişanlanması, onu bir ilişki içinde olmak için çaresiz bırakmadı - eğer bir şey olursa, tam tersi oldu. ' Bu iddia edilen ihbar ayrıca, 'Zamanını ve enerjisini kariyerine ve kendini tanımaya harcıyor' diye devam ediyor. Ancak bu, hayranların zaten bildiği ve aylardır bildiği bir bilgidir.

Mayıs ayı başlarında E! Çevrimiçi bunu bildirdi Gomez, Bieber'dan 'ayrıldı' ve bekar hayatı “takdir etmeyi öğreniyordu”. Aynı zamanlarda, 'Entertainment Tonight' da şunu kaydetti: Gomez’in Bieber’den ayrılmasının ardından , 'ciddi bir ilişki içinde olmak' yoktu ve 'odak noktası' 'kendine' idi. HollywoodLies, blog lakaplı olduğundan, şimdi aslında aynı şeyleri söylüyor, ancak iki aydan fazla bir süre sonra onu 'özel' olarak paketliyor. Benzersiz bir kepçe bu değil.

Geçen hafta web sitesi duyurulduğunda durum aynıydı Gomez, 'ribaund aşkı' bulmak için Bieber ile 'rekabet' etmiyordu. Çıkış, gerçekte, haftalar ve haftalar önce zaten bildirilenlere dayanan mantıklı bir varsayım iken, bunu büyük bir haber olarak sundu. Çevrimiçi yayın düzenli olarak içgörüye sahipmiş gibi davranır, ancak ya zaten ortak bilgi olan iddialar sunar ya da çılgınca temelsiz iddialarda bulunur. Sitenin iddia ettiği Mayıs ayındaki ikinci davaydı. Bieber ve Gomez, 'evlilik sözü veremediği' için ayrıldı.

Gibi Dedikoducu Polis daha sonra açıkladı ve yukarıda da belirtildiği gibi, Gomez 'ciddi bir ilişki' istemedi. Ve şimdi, Hailey Baldwin'le olan nişanıyla, Bieber'in aslında evli bir adam olmaya hazır olduğu açıkça görülüyordu. Tüm bunlar, Gomez'in neden HollywoodLies'i 'en kötü' olarak adlandırmakta haklı olduğunu gösteren daha fazla kanıt anlamına geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.