Yaptı selena Gomez söylemek Justin Bieber o hamile? Bu, belirli bir magazin dergisinin okuyucuların inanmasını istediği şeydir. Dedikoducu Polis ancak bu gerçek olmayan raporun hatalarını çözebilir.

Warum haben sie Jake von der State Farm in einen Schwarzen verwandelt?

Göre KB , Gomez ve Bieber’ın Laguna Plajı gezisi bu ayın başlarında herhangi bir eski kaçış değildi. Sözde 'içeriden' bir sözde 'Selena hamile ve seyahatleri sırasında Justin'e çok şey anlattı'. Bu sözde kaynak, 'Justin beklemiyordu, ama bu konuda çok mutlu. Gerçekleşen bir rüya. 'Son derece kişisel ve son derece şüpheli bir yorumda, yayın kuruluşunun muhbiri şöyle diyor: 'Arkadaşlar doğum kontrolü konusunda rahat davrandıklarını çünkü her ikisi de bir noktada bunu gerçekleştirmeye hevesli olduklarını söylüyorlar. Asla mükemmel bir zamanın olmayacağını biliyorlar, bu yüzden inançlarını Tanrı'nın ellerine veriyorlar. ' Şüpheli 'içeriden' devam ediyor, 'Bu ikisinin de istediği bir şey. Selena genç bir anne olma fikrini her zaman sevmiştir ve Justin çaresizce sakinleşmektedir. '

Dedikodu dergisi, hamile olduğu iddia edilen 'ilk günlerinde' olduğunu iddia ediyor ve Gomez'in 'güvende olmak için alkol, suşi ve yumuşak peynirlerden uzak durduğunu' iddia ediyor. Bir bebeğin yolda olduğuna dair ek kanıt olarak, yayın Bieber'ın 'Instagram'daki hamilelik hesaplarını takip etmeye başladığını ve Los Angeles'tayken bir hayranın bebeğiyle fotoğraf çektirdiğini' belirtiyor. Tabii ki, süperstar yıllarca bebeklerle mutlu bir şekilde fotoğraf çekti. Bu, kendisinin beklediği anlamına gelmez.

Yine de, tabloid'in sözde habercisi, kendisinin ve Gomez'in 'ebeveyn olma olasılığı konusunda çok heyecanlı olduklarını' savunuyor ve 'çok ihtiyaç duyulan mutlu haberlerin, şarkıcı-aktrisin annesi Mandy Teefey ile' tekrar bir araya gelmesine 'yardımcı olabileceği öne sürülüyor. . Yine de bu parça boyunca sadece üretildiğini değil, aynı zamanda prizin de ne hakkında konuştuğunu bilmediğini gösteren bir dizi işaret var. Örneğin, 'kelimedir' ve 'arkadaşlar diyor' ifadeleri, derginin bu sözde hamilelik hakkında ilk elden bilgisi olmadığını kabul etmenin bir yoludur.

'İçeriden' alıntılara gelince, her iki yıldızla da bağlantılı hiç kimse Gomez'in 'genç anne' olduğundan bahsetmez. Kullanılan kelime 'anne' olacaktır. Ve tartışmasız en çok anlatan, bu makaleye eşlik eden kenar çubuğudur, burada Bieber'ın son zamanlarda Kendall Jenner'ı veya Gomez’in arkadaşlarından birini öptüğü iddia edilmiş olabilir. Gomez'den bir bebek bekliyor olsa neden diğer kadınları öpüyor? Yayın bu yalanı asla açıklamaz. Görünüşe göre sadece potu karıştırmak istiyor, ancak öne çıkan enstantanelerde Bieber'ın kucakladığı kadının Gomez'in kendisi olduğu zaten belirlenmiş olsa da.

hat Ellen ihre Show beendet?

Lafı olmaz, KB bu ayın başlarında iddia edilen aynı tabloid Bieber'ın iddia edilen parti yapması, Gomez'le yeniden bir araya gelmesini mahvediyordu . Bu yeni raporda, bir bölünmenin eşiğinde oldukları iddiası da dahil olmak üzere, bu hikayedeki iddiaların hiçbirine değinilmemiştir. Muhtemelen bunların hepsi de sahte olduğu içindir. Şimdi 'Selena haberi Justin'e verdi' iddiasına rağmen yolda bir 'Jelena Junior' var, Dedikoducu Polis Arka planda bir Gomez sırdaşı tarafından böyle bir konuşmanın gerçekleşmediği söylendi. Ve başka hiçbir meşru çıkış, Gomez'in de beklediğini bildirmiyor.

Gänseblümchen de la Hoya jetzt

Bunun nedeni Gomez'in hamile olmaması. Ayrılmadılar da. Bieber ve Gomez şu anda Jamaika'da babasının düğünü için. Bu, birbirlerine olan yenilenmiş bağlılıklarının bir işareti olarak alınabilse de, bir bebek hemen onu takip etmeyecektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.