Dır-dir selena Gomez 'Korkmuş' The Weeknd başarısız ilişkileri hakkında her şeyi anlatan bir röportaj yapacak mı? Pazartesi günü internette ortaya çıkan iddia buydu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

'Selena'nın Kabusu! Gomez, Weeknd’in Revenge Tell-All Üzerine 'Dehşete Uğradı', ' Radar Çevrimiçi Şimdi şarkıcı-aktrisin Justin Bieber ile yeniden bir araya geldiğini iddia eden, eski erkek arkadaşının 'açıklayıcı bir ifşa şeklinde intikam alacağından' korkuyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Oturarak röportaj yapacağından korkuyor, romantizmi ve onu ne kadar berbat ettiğiyle ilgili samimi ayrıntıları paylaşıyor.'Gomez'in The Weeknd'i 'mahvettiğine' dair sıfır belirti var, ancak sitenin sözde muhbiri şöyle diyor: 'Abel şu anda çok kızgın ve intikamcı, Justin'e olan nefreti listelerde yok ve bir gün bile geçmiyor warpath. O hassas bir adam, çok fazla gözyaşı dökülmüş ve ana rahatlık kaynağı bu konu hakkında arkadaşlarıyla konuşmak olmuştur. Bir sonraki adım halka açıklanacak ve Selena korkmuş olacak. '

Muhtemelen The Weeknd'in gelecekteki röportajlarda Gomez hakkındaki romantizmi hakkında soru sorulması da mümkündür, özellikle de geçmişte ayrılıklarından sonra Bieber hakkında sık sık sorulduğu gibi, derinlemesine bir dergi parçasıysa. Gomez, röportajlarda yıldızların eski ilişkileri üzerine düşünmesinin oldukça standart olduğunu biliyor, bu nedenle bu raporun ima ettiği durumun aksine, olasılık konusunda paniğe kapılmıyor. Aslında, muhtemelen ona da sorulacağını biliyordu. Dedikoducu Polis Ayrıca Gomez'in The Weeknd'in ne söyleyebileceği konusunda endişeli olmadığı da söylendi, çünkü aslında skandal bir şey olmadı.

İlişkileri, özellikle çeşitli yükümlülüklerle uğraşmak zorunda kalan ünlüler arasında, çoğu kişinin yaptığı gibi, basitçe seyrini sürdürdü. Ayrı ayrı vakit geçirdiler, aralarındaki mesafe arttı ve birbirlerine olan ilgileri azaldı. Bu kadar basit ve bu kadar sıkıcı. Buna ek olarak, yaklaşık üç hafta önce zaten bildirilmişti. Weeknd ayrıldı, Gomez değil ve Bieber ile vakit geçirmesiyle hiçbir ilgisi yoktu. Öyleyse neden 'kızgın ve intikamcı' olsun? RadarOnline gerçeklikle örtüşmeyen bir anlatı sunuyor.

Dedikoducu Polis Ayrıca, çevrimiçi yayının, eski çiftin birlikte olduğu 10 ay boyunca bir dizi yanlış hikaye sattığına işaret etmemek de ihmalkârlık olacaktır. Şubat ayında, çıkış yanlış bir şekilde ilişkinin başladıktan sadece birkaç hafta sonra bittiğini iddia etti ve Mayıs ayında çirkin bir şekilde iddia edildi. Gomez, The Weeknd'i bebeğine hamile bırakarak 'tuzağa düşürmeye çalışıyordu' . Daha yakın zamanlarda, Ekim ayında, webloid esasen Gomez'i Brad Pitt ile hile yapmakla suçladı . Dedikoducu Polis Bu kanıtsız raporların her biri çıktığında bozuldu ve haklı olduğumuzu zaman kanıtladı. Sitenin şu anda en son iddialarını destekleyecek hiçbir güvenilirliği veya kanıtı yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.