İddia eden bir hikaye selena Gomez 'Asla hayal etmedim' Justin Bieber ve Hailey Baldwin evlenecekti ve yaptıkları şok olmuştu, tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Gomez’in kampından hiç kimsenin eski erkek arkadaşıyla ilgili herhangi bir şey hakkındaki duygularını paylaşmadığı söylendi. Şarkıcının Bieber’in evliliğine tepkisiyle ilgili bu son kurgu parçası, sadece bir ay önce Gomez’in düğün haberlerinden 'mutlu' olduğunu iddia eden bir siteden geliyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu yeni şüpheli hikaye, HollywoodLife, Gomez'in kendisinin 'en kötü' olarak adlandırdığı bir site. Bazen HollywoodLies olarak anılan bloga göre, Gomez, Bieber'in Baldwin ile nişanlandığını bilse de, 'Selena, Justin ve Hailey'nin tetiği çekip gerçekten koridorda ilerleyeceğini düşünmemişti.' İddialarının bir miktar meşruiyeti varmış gibi görünmesini sağlamak için, çıkış, Gomez'e 'yakın kaynak' dediği şeyi aktarıyor: 'Selena, Justin ve Hailey'in evliliklerini gerçekten takip ettiğini duyduğunda tam bir şoktu ... Hiç düşünmedi Bir milyon yıl içinde Justin bunu gerçekten yapacaktı. 'Nişanlı birinin evlenmesi neden bir 'şok' olsun? 'Hands To Myself' şarkıcısına 'yakın' biri gerçekten iç düşüncelerini Gomez'in daha önce Instagram'da 'asla doğru değil' diye çarptığı bir siteye sızdırıyorsa bu bir 'şok' olurdu. Hiç. '

HollywoodLies'in sahip olduğu pek çok sorun arasında Gomez ve Bieber gibi ünlüler hakkında o kadar çok fibre üretmesi, çığlıklarını takip edememesidir. Fakat Dedikoducu Polis yapabilir ve yapar.

Mevcut raporunun tam tersine, blogun Baldwin ve Bieber’ın katılımı duyurulduktan hemen sonra yayınlanan bir parçaydı. Aslında, Dedikoducu Polis ' Selena Gomez: Neden Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in Yakında Evlenmesini Umuyor? . ' Bu benzer şekilde uydurulmuş hikayede, web sitesi bir başka izlenemeyen Gomez kaynağından alıntı yaptı ve 'Sadece düğünün olmasını istiyor, bu yüzden dikiz aynasında bitmiş bir anlaşma olsun.'

Selena Gomez Justin Bieber Evli

(HL)

Daha da kötüsü, bir ay önce nasıl Gomez, Bieber'in Baldwin ile evlendiğini duyduğunda 'mutlu' oldu . Bu uydurma hikayede, uygun bir şekilde adı belirtilmemiş bir 'kaynak', eski evliliğiyle başka bir kadınla evlendiğini iddia ederken, Gomez 'SONUNDA devam edebileceğini' düşünüyor. Bu, yeni iddialardan çok farklı.

Gerçek şu ki HollywoodLife, Bieber ve Gomez hakkında pek çok hikaye uyduruyor . Bu uzun masalların birçoğu sonuç vermez (ve zamanla kanıtlanabilir şekilde yanlıştır), diğerleri ise sadece kendileriyle çelişme eğilimindedir. Gomez’in Bieber’in Baldwin’le evlenmesine tepkisi hakkındaki son makalenin önceki raporlarla çelişmesi 'şok' sayılmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.