selena Gomez 'Nin aşk hayatı, magazin dergileri tarafından sürekli olarak incelenmiştir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, şarkıcı, hepsinin kendisiyle romantik bir ilişki içinde olmadığını kanıtladığımız çeşitli erkeklerle bağlantılıydı. Dedikoducu Polis Gomez'i ve kişisel hayatını birkaç kez savunduğumuz bazı magazin düzmece iddialarından topladı.

spätestens auf Blake und Miranda

Justin Theroux Selena Gomez'i Eziyor mu?

İki yıl önce, tabloid KB iddia etti Justin Theroux, Selena Gomez'e 'sertçe vuruyordu' . Hikaye çok uzak görünüyordu, bu yüzden Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltmekle hiç vakit kaybetmedi. Yayın, Theroux'nun şarkıcıya uzun süre “tatlı” davrandığını, ancak Jennifer Aniston ile evliliği nedeniyle asla duyguları üzerine hareket etmediğini iddia etti. Hikaye, Aniston'ın Gomez için bir “anne figürü” olduğunu iddia ediyor, ancak Theroux ve Aniston ayrıldıktan sonra eski Disney yıldızının peşine düşmeye başladı. Bunların hepsi, Theroux'nun Gomez'i Instagram'da iki köpekle bir fotoğrafında etiketlemesi nedeniyle ortaya çıktı. Çıkış, sadece bir fotoğraf yüzünden ikisi arasında bir şeyler döndüğünü varsaydı, ancak Dedikoducu Polis Gomez ve Theroux'dan kaynaklar tarafından bunların tamamen saçma olduğu söylendi.Selena, Justin Bieber ve Hailey Baldwin Arasında mı Geldi?

2019 yazında, Yaşam tarzı şarkıcının aşk hayatında ısrar ederek Gomez, Hailey Baldwin ve Justin Bieber arasında sorunlara neden oluyordu . Şimdi, Bieber ve Gomez arasındaki milyonlarca aranın ve gencin takıntılı olduğu destansı romantizmi göz ardı etmiyoruz. Bununla birlikte, Gomez'in Baldwin ve Bieber'ın evliliğinde drama yaratan bir tür 'sorun' olduğu fikrini çürüttük. Güvenilmez çıkış, Baldwin'in Bieber'in Gomez'e “takılıp kalmasından” endişe duyduğunu iddia etti. Bu, bariz nedenlerden dolayı doğru değildi. Evliliklerinden beri, Beiber ve Baldwin birbirlerine bağlılıktan başka bir şey yapmadılar. Artı, Bieber şimdiden Gomez ile önceki ilişkisi hakkında yorum yaptı ve şarkıcıyı 'çok' sevdiğini onaylarken, karısına 'sırılsıklam aşık'.

Niall Horan'la Arkadaştan Fazlası mı?

O yılın sonbaharında, TAMAM MI! ilan etti Selena Gomez ve Niall Horan arkadaştan daha fazlasıydı . Hayali hikaye ilk olarak Gomez'i, onun ve Horan'ın 'gizli' bir ilişki içinde olduğunu tartışmadan önce Baldwin ile evlenmesinden dolayı 'acı' bir eski kız arkadaşı olarak resmetti. Gazetenin devam etmesi gereken tek ipucu, kimliği belirsiz bir içeriden birinin sözleri ve ikisinin Instagram'daki bir resmiydi, ki bu hiçbir şeyi kanıtlamak için yeterli değildi. Gomez ve Horan ilişkilerini açıklığa kavuşturdular ve sahte anlatıyı çürüterek sadece arkadaş olduklarını iddia ettiler.

Bill Murray, Selena Gomez'e Harekete Geçti mi?

Şimdiye kadar düzelttiğimiz en tuhaf hikayelerden biri Bahar tatilcileri aktris (ve genel olarak) nosyondu Bill Murray, Gomez'le çıkıyordu. . Tuhaf söylenti, Cannes Film Festivali'nde her iki yıldızın da kırmızı halıda görünmesi ve Murray'in kulağına şarkıcıya bir şeyler fısıldamasıyla meyve verdi. Biraz samimi olan an, sadece bir yanlış anlaşılmaydı. Gomez, oyuncunun ona sadece 'aptalca' şeyler söylediğini ve Murray'i 'büyük çocuk' olarak tanımladığını açıkladı.

Kısacası, magazin dergileri Selena Gomez'i bir fotoğraf veya masum bir jest nedeniyle kimseyle eşleştirmemeli. Şarkıcının eski evliliğinde bir 'sorun' olduğu veya eski alevlere nasıl geri dönmeye çalıştığı hakkında da hikayeler olmamalı. Uygunsuz ve dürüst olmak gerekirse, sadece zayıf bir muhakeme.

Wer ist Jeremy Camp verheiratet mit