Hakkında bir hikaye selena Gomez Gördükten sonra 'eve koşmak' Justin Bieber ile Baskin Şampiyonu yalan haberdir. Dedikoducu Polis gerçek olmayan raporu bozabilir. Nasıl olduğunu da açıklayabiliriz HollywoodLife kendisini yalancı olarak ifşa etti.

Bu hafta fotoğraflar ve videolar çekildi Bieber, Şampiyon ile takılıyor , kız kardeşi Abby'nin arkadaşı Patrick Schwarzenegger ile çıktığı bir model. Çarşamba günü, HollywoodLies, takma adıyla, Bieber ve Champion'un birlikte vakit geçirdiğini öğrendikten sonra Gomez'in 'Avustralya'dan eve dönmeye ne kadar istekli olduğu' konusunda 'özel ayrıntılara' sahip olduğunu iddia etti. Sözde bir 'kaynak', 'Selena Avustralya'dan kaçıyor ve Justin'i başka bir kadınla gördükten sonra eve gidiyor.'Sitenin sözde habercisi, Gomez'in 'şimdi uçağa binmek, eyalet tarafına geri dönmek' konusunda ısrar etti ve 'hemen eve gitme ihtiyacı hissettiğini' iddia etti. Dedikoducu Polis bu masaldan anında şüpheleniyordu. Gomez, HollywoodLies'i 'en kötü' olarak nitelendirdi ve 'asla doğru değil, asla.' Ancak soruşturma sonrasında Gomez'in bir temsilcisi seyahat planlarını tartışmayı anlaşılır bir şekilde reddetti ve biz de gizliliğine saygı göstermeyi seçtik

Ancak şimdi web sitesi, yukarıda belirtilenin uydurma olduğunu gösteren başka bir makale yayınladı. Önceki gönderiden bir gün sonra yayınlanan bu yeni makale, Gomez'in 'nihayet Sidney'den nasıl ayrıldığını' anlatıyor. Burada HollywoodLies, 'Baskin Champion modeliyle yakınlaştıktan sonra Justin Bieber'ın evine gidip gitmediğini' soruyor ve çift hakkında 'endişeleri varsa', bir havaalanı fotoğrafında 'kesinlikle görünmüyor' diyor. Ama daha bir gün önce, çıkış Bieber ve Şampiyon'da ısrar ediyordu -di Gomez'in Avustralya'yı terk etmesinin nedeni ve oldu aralarında ne olduğu konusunda endişeli.

Şimdi çevrimiçi yayın sanki hiç böyle iddialarda bulunmamış gibi davranıyor. Yine de en göze batan şey, HollywoodLies'in Çarşamba akşamı (ABD saati) yıldızın 'şimdi uçağa bindiğini' iddia etmesidir. Gomez, Sidney'deki havaalanında görülmedi Perşembe akşamına kadar (ABD saati). Açıkçası, o halde, site onun olduğunu iddia ettiğinde, şarkıcı-aktris aslında 'Down Under' dan 'kaçmıyordu'. Dahası, ayrılışının artık Bieber ve Champion ile hiçbir ilgisi yok.

Gibi Dedikoducu Polis Gomez'in Avustralya'ya gitmesinin tüm nedeni Hillsong Kilisesi'ndeki Renk Konferansı . Olay Çarşamba günü sona erdi. Daha sonra Perşembe'yi Avustralya'da geçirdi ve Sydney'de Cuma gününe kadar havaalanında görülmedi. HollywoodLies'ın iddia ettiği gibi Amerika'ya geri dönmeyeceği açıktı. Gomez’in seyahat planları ve nerede olduğu söz konusu olduğunda blogda zaman sık sık yanlış olduğunu kanıtladı. İşte tam olarak burada olan buydu ve Dedikoducu Polis haklı olarak şunları söyledi: Web sitesi Gomez’in dünyasına ilişkin gerçek bilgiye veya erişime sahip değil, bu yüzden utanç verici bir şekilde sahte 'ayrıcalıklarını' öne çıkarıyor.

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.