Dır-dir selena Gomez gerçekten bir 'parti eğlencesi' nde? Bu, magazin dergilerinden birinden gelen sansasyonel yorum. Dedikoducu Polis ancak gerçekte neler olduğunu açıklayabilir.

Son baskısına göre Star , Gomez 'Bieber Fever'den daha kötü bir şeyden muzdarip olabilir.' Sözde 'dedikodu' dergiye, şarkıcı-aktrisin bu ayın başlarında Met Gala'ya katıldığında 'yorgun, sinirli ve cam gibi' göründüğünü iddia ediyor. 'İnsanlar endişeli' iddiasını sürdürüyor.Çıkış, Gomez'in Met Ball'dan önceki günlerde 'Manhattan etkin noktası Tijuana Pinic' te görüldüğüne işaret ederek 'hala parti yapan arkadaşlardan oluşan bir kadroyu tuttuğunu' iddia ediyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Selena ve grubu bir saatten biraz fazla oradaydı ve margaritaları vardı. Tonla eğleniyorlardı. ' Yayın, Gomez'e 'ellerini kendine sakla ... ve onları Jose Cuervo'dan çıkar' tavsiyesiyle sona eriyor.

Doğru olsa da Gomez görünüşte Cinco de Mayo'yu kutluyordu Margaritalarla, yıllardır yaşadığı sorunların alkolle ilgisi yoktu. Ne zaman Gomez spot ışığından uzaklaştı 2016 yılında İnsanlar akıl sağlığı sorunları ve lupus komplikasyonlarının 'kesinlikle alkol veya madde bağımlılığı ile ilgili olmadığını' vurguladı. Ama öyle olsa bile, Sayfa Altı aslında bu hafta Gomez 'içkiden uzak duruyor' ve 'gerçekten onun sağlığına odaklanıyor.'

'Entertainment Tonight' da yakın zamanda Gomez'in 'sağlıklı' olduğunu bildirdi ve 'gerçekten iyi gidiyor.' Yalnızca Met Gala'ya katılmak ve bir Meksika restoranına gitmek bir 'parti eğlencesinin' kanıtı değildir. Ayrıca, Met Gala'da (yukarıdaki gibi) Gomez'in çekilmiş düzinelerce fotoğrafına rağmen, hiçbir saygın kuruluşun onun 'sinirli' göründüğünü iddia etmediğine dikkat edilmelidir.

Aslında, tüm konuşmalar Gomez’in Met Gala görünümü bronzlaşmak zorundaydı , çok karanlık ve yapay göründüğü için eleştirildi. Tabloid’in görünüşünün uyuşturucularla ilgilendiği yönündeki iması artık tamamen temelsiz ve asılsız. Görünüşe göre dergi, kardeş yayınının izinden gidiyor. TAMAM MI! , yaklaşık iki ay önce sahte bir şekilde Gomez bir 'aşağı doğru sarmal' içindeydi.

Akıl hastalığının genellikle ömür boyu sürecek bir sorun olduğu ve Gomez'in de kronik bir fiziksel hastalığı olduğu göz önüne alındığında, yüksek ve düşük seviyelere sahip olmaya devam etmesi muhtemeldir. Adı geçen Sayfa Altı Raporda, 'hâlâ Prive-Swiss sağlıklı yaşam tesisinden yardım aldığını' belirtti. Ancak şarkıcı-aktrisin bu anlatının aksine “parti eğlencesi” ya da endişe verici davranışlarda bulunduğuna dair hiçbir kanıt yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.