selena Gomez ve Paris jackson ikisi de rehabilitasyona gidiyor çünkü Demi Lovato Gazetelerden gelen yanlış bir habere göre aşırı dozda. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir. Lovato'nun kendisi şu anda tedavi altındayken, yıldız arkadaşlarından hiçbirinin aynı şeyi yapmaya ihtiyacı yok.

Angelina Jolie und Jon Voight

Ama göre National Enquirer , Lovato’nun nüksetmesi bu diğer 'sorunlu yıldızların rehabilitasyona geri dönmesine' neden oldu. İddiaya göre 'Demi’nin zarafetten düşmesiyle sarsıldı', Gomez ve Jackson’ın 'kendi bağımlılık sorunları için yardım aramayı taahhüt ettikleri' iddia ediliyor. Süpermarket gazetesi ayrıca, Lovato’nun 'çöküşünün onları kendi mücadelelerine yeni bir bakış atmaya yönelttiğini' iddia ediyor.Sözde 'içeriden' birisinin, 'Kulağa inanılmaz gelebilir, ancak Selena Demi OD’de eski Justin Bieber'in nişanlandığını öğrendiğinde olduğundan daha fazla sarsıldı!' Benzer şekilde izlenemeyen bir 'kaynak', 'Selena, Demi'nin ekini kendi başına yenememesi durumunda, programı izin verir vermez rehabilitasyona girmesi gerektiğini düşünüyor.' Ve sonra, 'Onun şimdi rehabilitasyona girmesi gerekiyor!' Diye haykıran sözde bir 'arkadaş' var. Elbette, Gomez'in hiçbir gerçek arkadaşı bir dedikodu dergisiyle sağlığını ya da başka bir şeyi tartışmazdı.

Jackson'a gelince, sözde bir 'aile kaynağı', 'ot, içki ve kokain' kullanarak 'raydan çıktığını' iddia ediyor. Yayın, 'Ancak Demi’nin neredeyse ölümcül doz aşımından sonra, Paris ailesine rehabilitasyona döneceğine ve hayatını yoluna koyacağına söz verdi.' Yine bir başka isimsiz 'kaynak', 'Bu, Paris için çok büyük bir uyandırma çağrısıydı' diyor. Ve bu tanımlanamayan 'kaynaklardan' biri hem Jackson hem de Gomez hakkında fikir sahibi olduğunu iddia ederek, 'Hem [Paris] hem de Selena kendilerini Demi'de gördü ve gördüklerini beğenmediler. Ölüm kalım durumunda olduklarını biliyorlar. '

Aslında ne Jackson ne de Gomez için durumun böyle olduğuna dair bir gösterge yok. Bu iddialardan bazılarını ilk pazarlayan, magazin gazetesinin kardeş sitesi RadarOnline olduğu unutulmamalıdır. Jackson'ın rehabilitasyona gideceğini inkar etmesi . Ve yanlış iddialar yayılmaya devam ettiğinde, Jackson Twitter'da yayınlandı , 'Bunu tıklama tuzağına düşürmeye karar veren idk ama can sıkıcı! beni sağlıklı kılmak için bir ünlünün talihsizliğine ihtiyacım yok. '

Kevin Hart und seine Ex-Frau

Bu arada, doğru olmasına rağmen Gomez, Lovato’nun aşırı dozundan dolayı çok üzgündü. , saygın bir çıkış noktası Gomez'in sonuç olarak rehabilitasyona gideceği hakkında hiçbir şey bildirmedi. Ayrıca, Gomez’in geçmişte tedavi görmesi depresyon ve anksiyete içindi madde bağımlılığı değil. Ve takip Gomez’in bir tedavi tesisinde geçirdiği son dönem Bu yılın başlarında, The Blast geri dönme ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi. Yine de tekrar yardım aradığında, Lovato gibi aşırı doz alacağından korkmayacaktır.

Ve şimdiye kadar hayatını normal bir şekilde sürdürüyor. Bu aydan daha erken, Gomez, New York'un dışında yeni bir film çekerken görüldü ve Cuma günü yakın arkadaşı Raquelle Stevens Instagram'da yayınlandı Seattle'daki Entelektüel Girişimleri ziyaret ettikleri bir fotoğraf. Görünüşe göre ne Gomez ne de Jackson'ın acil tıbbi yardıma ihtiyacı yok.

Dedikoducu Polis şüpheliler National Enquirer sadece Lovato’nun sağlık krizinden yararlanmak istedim ve bunu Gomez ve Jackson’a yaptı. Dergi, okuyucularını, onlar çiftin “ciddi yardıma” ihtiyacı olduğunu düşünün (aşağıya bakın). Çıkış, gerçekten onların iyiliği için endişelenmiş olsaydı, bu hikayeyi asla ilk etapta yayınlamazdı.

Melissa Marie Millionäre Gewichtsverlust

(National Enquirer)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.