selena Gomez Arkadaşlarının ister Justin Bieber aslında yenilenen ilişkilerinin onu öldürebileceğini iddia eden bir tabloid hikayesine göre “eski olmaya geri dönmek”. Bu aşırı rapor gerçeğe benzemiyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

National Enquirer web sitesinde 'Justin Bieber, Selena Gomez pop yıldızı The Weeknd ile arayı kapattığında kesinlikle' Üzgünüm 'değildi, böylece geri dönebilecekti - ama arkadaşları öyleydi!' Sözde bir 'arkadaş' ın 'Selena'nın Justin ile tekrar bir araya gelmesi tam bir felaket!' Şimdiden nasıl bir 'felaket' olduğu hakkında hiçbir şey söylenmedi ve Dedikoducu Polis süpermarket tabloidiyle konuşan herhangi bir arkadaşın meşruiyetini sorgular.Dedikodu dergisi, 'içeridekiler, Bieb'lerin içkiyle dolu kötü davranışlarının 25 yaşındaki Selena için ölümcül bir kokteyl yaratacağına ikna olmuş durumda.' Evet, çıkış aslında Gomez'in Bieber yüzünden öleceğini iddia ediyor. Yayın hiçbir yerde 'içkiyle dolu kötü davranışının' iki yıldan daha uzun bir süre önce sona erdiğini kabul etmiyor. Yine de sözde kaynak, 'Bu onun üzerinde yıllardır korkunç bir etkisi olan bir adam ve ihtiyacı olan son şey, büyüsüne kapılmak!'

Gazeteci, şarkıcı-aktrisin Bieber ile yeniden bir araya gelmesinin sözde tehlike riskini bu yaz sağlık sorunları ile ilişkilendirmeye çalışıyor. Öyleyse, bunun çirkin ve yanlış bir şekilde suçlanan aynı dergi olduğunu hatırlamakta fayda var. Gomez böbrek nakli listesini atlıyor bir arkadaşından gerçekten özel bir bağış aldığı zamanki şöhreti sayesinde. Bu aynı zamanda geçen Mayıs ayında bir Gomez 'hamilelik korkusu' ve ayrıca erken bir ölümle öleceğini tahmin etti. Burada açıkça bir zevk eksikliği ve inanılırlık eksikliği var.

Çoğu çiftlerde olduğu gibi, Dedikoducu Polis Gomez ve Bieber’ın arkadaşlarının bir kez daha yeniden bir araya gelmelerinden biraz şüphelendiklerini duyar. Ama günün sonunda birbirlerini mutlu ediyorlar ve sevdiklerinin de istediği bu. Aslında hiç kimse, yeniden canlanan romantizminin ölüme yol açacağından endişe etmiyor ve herhangi bir çıkış yolu için tamamen soluk olmanın ötesinde, özellikle de yanlış bir şekilde iddia etmek için kirli geçmişi olan bu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.