selena Gomez açılış kanunu değil The Weeknd Yaklaşan turu. Bu oldukça basit bir bilgidir. Fakat HollywoodLife tıklama tuzağı adına oyun oynamayı tercih eder.

Pazartesi günü The Weeknd, Instagram'da Rae Sremmurd, Belly ve 6Lack ile birlikte yola çıkacağını duyurdu. Konser tarihlerini gösteren bir posterin yanı sıra, 'KUZEY AMERİKA: @raesremmurd @belly @ 6lack' başlığına yazdı. Gomez hakkında hiçbir şey söylenmedi çünkü onunla hiçbir ilgisi yok.Ancak saatler sonra, Salı sabahı HollywoodLife bunu şu şekilde çerçevelemeye karar verdi: 'The Weeknd, Fall Tour İçin Açılış Gösterilerini Duyurdu - Selena Gomez Ona Katılıyor mu?' Cevap elbette “hayır” dır, ancak okuyuculara en başından itibaren webloid'in gerçek bir olasılık gibi görünmesini sağladığını söylemek yerine. Aslında, ilk paragrafın tamamı yanıltıcıdır.

'The Weeknd'in' Sonbahar Efsanesi 'turunun sonbahar ayağında kendisine katılan çok özel konukları var ve gerçek bir ziyafet içindesiniz! Ateşli şarkıcı 20 Şubat'ta epik haberi bıraktı ve hayranlar yanına kimin getirdiği konusunda deliriyorlar! Konuklardan biri onun kızı Selena Gomez olabilir mi? Buna göz atman gerek…'

HollywoodLies'in kabul ettiği şey ancak hikayeyi tıklayıp ikinci paragrafa geçtikten sonra, 'Ne yazık ki, 24 yaşındaki kızı Selena Gomez, dünya turunda bir sanatçı olarak ona katılmayacak.' Öyleyse, site neden Gomez'in turdaki 'misafirlerden' biri gibi görünmesini sağladı? Elbette tıklamalar için.

Kötü blog, The Weeknd hakkında açılış eylemlerini duyuran düz bir haber olabilirdi. Ve eğer Gomez'e bir şekilde bağlı olsaydı, sahte çıkış da o baştan itibaren onun turun bir parçası olmadığını açıkça söyleyebilirdi. Bunun yerine, HollywoodLies öyküsünü tüketicilerin hayali bir tur işbirliği hakkında okumaya zorlanacak şekilde oluşturdu.

Webloid'in trafik için havadan hikayeler üretmesi yeterince kötüdür. Ancak gerçek bir duyuru alıp sansasyonel bir şeye çevirmeye de gerek yok. Nihayetinde doğru bilgiyi böylesine dürüst olmayan bir şekilde paketlemek utanç vericidir ve HollywoodLies’in yalan iddia ettiği uydurma hikayesi gibi sahte haberlerle sınırlıdır. Gomez ve The Weeknd poz verebilir Vogue birlikte.

Ama bütün bunların en iyi / en kötü kısmı, “HollywoodLifers, George ve Amal için ne kadar heyecanlısınız? Bize aşağıda anlatın! ' Hatırlatma: Bu, Selena Gomez ve The Weeknd hakkında bir hikayeydi. İç çekmek.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.