Selena Gomez Hamile Gelin Justin Bieber

(Yaşam ve Tarz)

selena Gomez 'hamile gelin' değil. O değildi The Weeknd Şubat ayında geri döndü ve artık onunla bir olmayacak Justin Bieber Kasım'da. Dedikoducu Polis bu orijinal olmayan ve yanlış tabloid kapak hikayesi iddiasını bozabilir.Yeni kapak Yaşam tarzı yanlış bir şekilde 'Selena'nın Hamile Gelin Olacak!' Ancak magazin dergisinin aldatıcı bir örtbas hikayesi olduğu hemen ortaya çıktı. Sadece bir 'düğün' ve 'bebek' iddiası doğru değil, aynı zamanda baskının ön yüzünde yer alan sanat bile bir uydurma. Dedikodu dergisi, Bieber ve Gomez'in birlikte çekilmiş bir fotoğrafı gibi görünen şeyleri gösteriyor, ancak bu dijital olarak düzenlenmiş bir fotoğraf manipülasyonu. Gerçekte, Bieber, Ağustos ayında bir hayır kurumu basketbol maçında tek başına poz verdi süre Gomez, bir ortak çalışanla birlikte poz veriyordu. Modaya uygun Ekim ayında ödüller . Çıkış, ürettiği kapak hikayesine sahte bir güven vermek için iki görüntüyü bir araya getirdi.

Bir yayın, bir fotoğrafla ilgili gerçeği bile söylemiyorsa ve fotoğrafları manipüle ettiğini bile kabul etmiyorsa, evlilik ve hamilelik kadar ciddi bir şey söz konusu olduğunda gerçeği söylediğine inanmak için hiçbir neden yoktur. Kurgusal makaleye göre, Gomez ve Bieber 'mümkün olan en kısa sürede evlenmek ve bir aile kurmak için planlar yapıyorlar' ve sözde 'içeriden' bir sözde 'Selena'nın hamile bir gelin olmasını bekliyor.' Gazetenin sözde muhbiri, 'Değerli bir saniyeyi daha boşa harcamak istemiyor,' diyor. Sözde bir 'kaynak' da dergiye, çiftin 'kaçmayı tartışırken' Gomez'in 'düğün istediği, ne kadar büyükse o kadar iyi olduğu' iddiasında bulunuyor. Beyaz bir elbise, binlerce renkli gül ve nedime için en yakın arkadaşları istiyor. '

Hatta yayın, biri Teksas'ta diğeri Kaliforniya'da olmak üzere iki düğün olabileceğini iddia ediyor. Bebek sahibi olmaya gelince, yukarıda bahsedilen 'kaynak', 'Şimdiden hamile kalmış olabilir. Ve eğer hamile ise, ayın üstesinden gelecektir. ' Ve 'içeriden' gerçekte Gomez'in bekleyip beklemediğini bilmiyor olsa da, bu sözde ihbarcı kendisinin ve Bieber'ın bir kız için 'Eva veya Ava, Marie, Harlow ve Stella' ve bir kız için 'Jacob' gibi isimler seçtiğini iddia ediyor. oğlan. Özellikle, ne zaman Yaşam tarzı yanlış iddia edildi Gomez bu yılın başlarında The Weeknd ile 'hamile bir gelindi' , tercih edilen isim 'Eva Marie' idi.

Magazin dergisi sadece genel hikayeleri geri dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda bazı ayrıntıları da geri dönüştürüyor. Aynı derginin aynı zamanda okuyucuları düşünmeye ikna etmeye çalıştığını da belirtmek gerekir. Gomez, 2015'te Zedd’in bebeğine hamileydi. ve Bieber's 2014'te. Yıllar sonra, priz hala hayranları kandırmaya çalışıyor. Çünkü yayının gerçekten 'kaynakları' ve 'içeriden öğrenenleri' olsaydı, üç yıl içinde, yalnızca 2017'de farklı erkeklerin yer aldığı ikisi de dahil olmak üzere, dört gerçek hamilelik öyküsü yayınlamazdı. Bu nedenle, The Weeknd ve Zedd hikayelerinin arka planda çürütülmesine de yardımcı olan aynı Gomez kişisi, konuşurken geri çekilmedi. Dedikoducu Polis , arıyor Yaşam tarzı 'Yalanları' için 'iğrenç'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.