Cumartesi günü yeni bir rapor iddiaları Justin Bieber 'baba' olabilir. İddia spekülasyona dayanıyor selena Gomez hamile. Fakat Dedikoducu Polis beklemediği için her iki çekişmenin de yanlış olduğunu münhasıran onaylayabilir.

Wolf der Wall Street erste Frau

Karakteristik olarak sansasyonel manşetlerinden birinde, MediaTakeOut 'Justin Bieber Bir Baba ??? Eski Kız Arkadaşı Selena Gomez Görüldü… Ve Hamile Olacak Görünüyor !!! ' Siteye göre, 'Söylentiler ve kör eşyalar, Selena'nın beklediği iddia edildiğini öne sürüyor', ancak kendisi ve Bieber 'ara vermiş' olsa da. Blog daha sonra Gomez'in paparazzi fotoğrafını öne çıkararak ve 'Ne düşünüyorsun - oradaki BEBEK mi ???' diye sorarak spekülasyonu besliyor. Çıkış daha da merak ediyor, 'Selena mini bir Biebs taşıyor olabilir mi?'İyi, Dedikoducu Polis sadece merak etmiyor ya da okuyuculara yanıtlar vermekle kalmıyor. Araştırıyor ve doğruluk kontrolü yapıyoruz. Sadece içeriden biri tarafından Gomez'in hamile olmadığı söylendi. Ancak kaynağımız, ünlülerin kişisel yaşamları hakkında sahte iddialar yayma eğilimi nedeniyle genellikle MediaFakeOut olarak adlandırılan çevrimiçi yayına 'dikkat' vermekten kaçınmak istemedi. Sonuçta bu, Gomez'i yanlış bir şekilde Waka Flocka Flame ve Lil Romeo'ya bağlayan aynı web sitesidir (aşağıdaki screengrablara bakın).

Sitenin yanlışlıkla Gomez'in hamile olduğunu iddia etmek için kullandığı fotoğrafa gelince, Cuma günü gevşek bir üst giydiği için çekildi. Ancak, paparazzilerin resimlerini haksız yere hamileliğe bağlamanın aksine, işte nasıl Sadece jared aynı anlık görüntüleri içeriyordu: 'Selena Gomez Hafta Sonunu Başlatırken Gülümsüyor,' 'Sevimli bir ekose ceket, bej bluz, mavi kot pantolon ve beyaz spor ayakkabı salladı ve görünüşünü kahverengi bir Coach çanta, turuncu tonları ve gümüş küpelerle tamamladı.'

Savannah Guthrie verlässt die heutige Show

Özellikle, kıyafetinin çiçek açan bir bebek karnı ile ilgisi hakkında hiçbir şey söylenmedi. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki Gomez'in son bikini fotoğrafları bedeni utandıran, bebek yumruğunu göstermedi. Talihsiz olan, son haftalarda ilk kez dedikodu medyasının şarkıcı-aktrisin görünüşte daha dolgun bir görünüme sahip olduğu hakkında hikayeler yayınlaması değil. Sadece günler önce Dedikoducu Polis seslendi Star saçma bir şekilde iddia etmek için Gomez kilo alıyordu çünkü o ve Bieber ayrıldı .

Bu makalelerin bahsetmediği şey şudur: Gomez lupustan muzdarip ve böbrek nakli geçirdi geçen yaz. Kronik durumu, kilosunun dalgalanmasına neden oluyor. Ve ameliyattan sonra oldukça zayıfladıktan sonra, Gomez’in bedenleri artık sağlıklı bir normale dönüyor. Hepsi bu kadar.

(MTO)

Narbe auf Tina Fey Gesicht

(MTO)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.