selena Gomez 'kıskanç' değil Camila cabello ile tura çıkıyor Taylor Swift , bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan hikayeyi bozabilir. Bize bunun 'saçma' olduğu söylendi.

1 Mart'ta Swift, Twitter'da bir video yayınladı Cabello ve Charlie XCX'in Mayıs ayında başlayacak olan 'İtibar Stadyumu Turu' nun açılış eylemleri olacağını duyurmak. Şimdi iki hafta sonra, HollywoodLife Gomez'in nasıl 'biraz kıskanç' olduğuna dair 'özel ayrıntılara' sahip olduğunu iddia ediyor, Cabello 'en iyi arkadaşı' ile böyle bir performans sergiledi. Sözde 'Selena'ya yakın kaynak', sözde siteye 'ikisini de sevdiği' arkadaşları için 'çok mutlu' olduğunu söyleyerek başlıyor.Web sitesinin sözde muhbiri 'Ama onun kıskanan bir yanı da var,' diyerek devam ediyor, 'Taylor onun en iyi arkadaşı ve yardım edemez ama keşke onunla turneye çıksaydı.' Blog şöyle diyor: 'Selena'nın hissettiği gibi hissetmesi şaşırtıcı değil.' Aslında bu bir sürpriz ve mantıklı değil. İzin vermek Dedikoducu Polis nedenini açıklamak için.

Öncelikle, tam olarak çünkü Gomez, Cabello ve Swift ile arkadaş ve onların en iyisi olmaktan başka bir şey istemiyor ve kendi sözde kıskançlığını ve kıskançlığını kamuya açık bir şekilde paylaşarak onların geçit töreninde yağmuruna 'yakın' gerçek bir kaynağa sahip olmayacaktı. Basitçe söylemek gerekirse, bu tür iddia edilen görüşleri ifade etmek tam olarak nazik değildir. İkincisi, yine de Gomez yeni bir albüm üzerinde çalışıyor Şu anda destekleyecek bir müzik koleksiyonu olmadığından turneye çıkması için bir neden yok. Buna karşılık, Swift ve Cabello son altı ay içinde rekorları düşürdü. Gomez'in işin içinde olmaması mantıklı olduğu gibi, albümlerini yola çıkmaları da mantıklı.

Şarkıcı-aktris, elbette, yeni albümü eksik ve yayınlanmamışken Swift ile turneye çıkması için hiçbir neden olmadığını biliyor, bu yüzden 'kıskanç' olmasına gerek yok. Üçüncüsü, onu daha derin ve zamanda geriye doğru takip ettiğinizde, prizin önermesiyle ilgili bir sorun vardır. Swift, Kellie Pickler'ı yaklaşık on yıl önce onunla turneye getirdiğinde Gomez ayrıca 'kıskanç' mıydı? Peki ya Ed Sheeran'ın açılış perdesi olduğu zaman? Haim ve Shawn Mendes, Swift'e '1989 Dünya Turu' için katıldığında ne olacak? Mesele şu ki, Swift'in arkadaşlarını açılışına davet etmesi standart bir uygulama değil, aynı zamanda Gomez'in birdenbire bununla ilgili bir sorun yaşadığını iddia etmek pek de mantıklı değil.

Ayrıca Gomez, rahmetli Christina Grimmie ve DNCE gibi kendi konser serisine eşlik eden arkadaşları vardı. Swift, onunla vakit geçirmeye başladıkları için 'kıskanmalı' mıydı ve o değil miydi? Fikir çok saçma. İşte gerçekten devam ediyor gibi görünen şeyler: Swift, Cabello'nun merakla beklenen turnesi için açılış eylemlerinden biri olacağını açıkladığında dünya çapında manşetlere girdi. Çoğu zaman yaptığı gibi, çevrimiçi yayın, okuyucuları ve arama motorlarını kandırmak için yalnızca gerçek haberleri hayali bir açıdan kullanmaya çalışıyor.

Aslında, bu parça devam ederken, HollywoodLies lakaplı olduğu için, ne hakkında konuştuğunu gerçekten bilmiyor. Site, Swift ve Gomez'in arkadaşlığının Justin Bieber yüzünden 'sarsıntılı' hale geldiğine dair yıllık iddiaları gündeme getiriyor ve hatta açık-kapalı çiftin yakın zamanda tekrar bir araya gelmesinin ardından 'bunun onun arkadaşlığına neden olabileceğine dair spekülasyonlar yapıldığını iddia ediyor. Taylor bitirecek. ' Gerçekte böyle bir spekülasyon yoktu, en azından meşru bir şey yoktu. Bieber yıllar önce iki arkadaşın arasına hiç gelmemişti ve artık onun aralarına girmesine izin vermeyeceklerdi.

Bu sahte hikaye boyunca açık ve şeffaf hatalar var, bu yüzden Dedikoducu Polis kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan içeriden bir Gomez tarafından 'saçma' olduğu söylendi. Ve unutma: Gomez kendisi söyledi İlan panosu 'HollywoodLife en kötüsü.' Bunun gibi uydurma hikayelerle nedeni açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.