selena Gomez Annesi Mandy Teefey aramıyor Justin Bieber Gazetelerin iddiasına rağmen 'Şeytan'. Dedikoducu Polis Teefey ile özel olarak konuştuk ve rekoru düzeltebiliriz.

sind Jennifer Aniston und Brad Pitt Dating

Şu anki baskısında bir başlık Star yanlış bir şekilde haykırıyor, 'Selena’nın Annesi Bieber'ı Patlatıyor: O Şeytan!' Eşlik eden makale şöyle başlıyor: 'Justin Bieber'ın kendi kilisesini kurmak için müziği bıraktığı söylentileriyle, Selena Gomez’in annesi Mandy, kızının eski kocasının cennetin kapısını çalmaya işi olmadığını söylüyor.' Bu ilk cümleden itibaren, bu hikayenin bir yalan olduğu aşikar. Dedikoducu Polis spekülasyon çoktan bozuldu Bieber kendi kilisesini kuruyor yaklaşık bir ay önce. Ve müziği bırakmak bir yana, süperstar sadece günler önce 'Friends' adlı yeni bir şarkı çıkardı.Bu, gazetecinin neden bahsettiğini bilmediğini ve sonraki iddialara güvenmek için çok az neden olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Gomez ailesinin Teefey ve Bieber'ın iddia ettiği 'yakın' sözde 'arkadaş', 'Ona' Şeytan 'diyor. Mandy yabancılarla ondan ne kadar nefret ettiğini bile konuşuyor.' Bu sözde 'arkadaş' dedikodu dergisine de itiraz ediyor, 'Selena ona yüksek yoldan gitmesini söyledi, ancak Mandy reddediyor.'

İddia edilen habercisi, 'Selena'yı ve ailesini yıllarca perişan etmek için Justin'in hak ettiğini söylüyor,' diye devam ediyor. “Mandy çok tatlı bir bayan, ama Justin sonsuza kadar onun kötü tarafında. Ve [diğer] herkesi seviyor. ' Bu son satır, Bieber’in 'Annem senden hoşlanmıyor ve herkesi seviyor' sözünü içeren 'Love Yourself' şarkısına gönderme yapıyor gibi görünüyor. Birçoğu, yanlış da olsa, öncelikle Ed Sheeran tarafından yazılan parçanın Gomez ile olan ilişkisi hakkında olduğunu varsaydı.

Ve iddia edilen noktayı eve götürmek için, Star aslında Bieber'in bir resmini ve 'Annesi senden hoşlanmıyor ...' başlığını gösteriyor. Görünüşe göre bu makale hiçbir yerden çıkmadı. Ve en önemlisi, iddialar doğru değil. Magazin gazetesi Teefey'in sağlıksız bir şekilde Bieber'ı her fırsatta kınamakta sabitlendiğini iddia ederken, yapımcı aslında diyor Dedikoducu Polis zamanını 'kimse hakkında dedikodu yaparak' 'boşa harcamadığını' veya 'enerjisini olumsuzluğa' 'israf etmediğini'.

ist Rosenbündel noch am Leben

Aslında, satış noktasının bu kadar 'alakasız' bir şey yayınlayarak kendi zamanını boşa harcadığını da ekliyor. Nitekim dergi, Gomez'i Bieber'ı aldatmakla suçlayan 2012 hikayesi de dahil olmak üzere yıllar boyunca eski çift hakkında pek çok saçma sapan yayınladı. O parçada, şarkıcı-aktrisin ilişkiden “sapmış” olabileceği iddia edildi. Gerçekte yayın, tıpkı şu anda olduğu gibi gerçeklerden, doğruyu söylemeden ve gerçeklerden uzaklaşıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.