Dır-dir selena Gomez ara verdiği için kilo alıyor Justin Bieber ? Bir tabloid, görünüşünü açık ve kapalı erkek arkadaşından görünen bir bölünmeye bağlamaya çalışıyor. Fakat Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Melissa McCarthy Chirurgie Gewichtsverlust

Yeni sayısında, Star 'Bieber'dan Sonra Beefing Up?' başlıklı acımasız bir makaleye yer veriyor. Dedikodu dergisi, Gomez'in 'kalıcı olarak ince' olmasına rağmen, artık 'onuncu kez' Bieber ile ayrıldığından beri 'daha dolgun bir figür sergilediğini' iddia ediyor. Sözde 'kaynak' denen kişinin 'Çok uzun süredir karbonhidrat ve kalori saymaktan kaçınıyor. Arkadaşları ona diyetler konusunda endişelenmeyi bırakma zamanının geldiğini söyledi. 'Çıkış, Gomez'in Bieber'la çıkarken diyet yapmakla meşgul olduğunu ve şu anda ara verdikleri için arkadaşlarının onu şımartmaya teşvik ettiğini öne sürüyor gibi görünüyor. Kanıt olarak yayın, Gomez'in yakın zamanda “Avustralya'da bir ayrılık sonrası, sadece kızların girebildiği bir kaçış sırasında kıvrımlı yeni vücudunu sergilediğini” iddia ediyor. Magazin gazetesi ayrıca, 'enlemdeki değişimin de tavrını değiştirdiğini' iddia ediyor. Gomez'in yaptığı son Instagram gönderisi 'güzellik efsanesi' hakkında.

Dergi, 'Git kendini sev kızım!' Elbette, çıkış aslında Gomez’in iyiliğiyle ilgilenmiyor. Öyle olsaydı, fiziksel görünümü hakkında bir hikaye uydurmazdı ve 'güçlendiğini' söylerdi. Ayrıca birkaç yanlışlık ve önemli ihmaller de var. Başlangıç ​​olarak, şarkıcı-aktris, Bieber'la olan ayrılığı nedeniyle 'sadece kızlara özel bir kaçamağa' gitmedi. Gibi Dedikoducu Polis Gomez zaten rapor etti, Hillsong Renk Konferansı için Down Under'a gitti. Resmi toplantıda değilken, yukarıda bahsedilen Instagram gönderisine eşlik eden videoda görüldüğü gibi kadınlarla olduğu gibi erkeklerle de takıldı.

'Güzellik efsanesi' ile ilgili başlığı, konferanstan bir alıntıydı ve onu yabancıların ve medyanın benzer şekilde kullandıktan sonra yayınlamak için ilham aldı. Gomez'in Sidney'deki bikinili fotoğrafları onu utandırmak için görünüşte kilo almak için. Yayın, bedenindeki değişiklikle ilgili sahte endişesiyle artık onu da utandırdığının farkında değil gibi görünüyor. Dahası, tabloid hiçbir yerde Gomez'in lupustan muzdarip olduğunu kabul etmiyor.

Gomez’in ağırlığı yıllar içinde dalgalı bir seyir izledi ve otoimmün hastalığı, ilaçları ile birlikte “kalıcı olarak ince” olduğu iddiasının aksine, bunun nedeni. Örneğin, geçen yaz yaptığı böbrek naklinin ardından, iyileşme süreci Gomez'in epey kilo vermesine neden oldu. Şimdi birazını tekrar taktı. Bunun Bieber'la çıkması veya birlikte olmadıkları için diyetten vazgeçmesi ile hiçbir ilgisi yok. Kronik sağlık durumundan bağımsız olarak şekli değişecek ve bunu birkaç yıl önce kabul etti.

ist pauly Ufer noch am Leben

'Kilo aldım ama umrumda değil,' Gomez, Ryan Seacrest ile 2015 röportajında ​​söyledi . Aynı yıl yayınladı kendisinin daha dolgun figürünün bir Instagram fotoğrafı , 'Benimle #theresmoretolove benimle mutlu olmayı seviyorum.' Dahası, Bieber'le olan statüsünden bağımsız olarak, eski çocuk yıldız hiçbir zaman diyet takıntılı olmadı. 'Biri bana diyet yapmamı söylediyse, Artık benimle çalışacaklarını sanmıyorum, ”dedi Gomez, Elvis Duran'a bir yıldan kısa bir süre önce. Açıkça söylemek gerekirse, Bieber hayatının bu yönünde bir faktör değildir. Magazin dergisinin iddiaları sansasyonel olarak yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.