HollywoodLife 'münhasıran' ayrıntılara sahip olduğunu iddia ediyor selena Gomez güvenliğinden korkmak The Weeknd Las Vegas müzik festivalinde geçen hafta yapılan toplu çekimlerin ardından konser turu sırasında. Fakat Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın kimsenin siteye konuşmadığı söylendi, bu da trajediyi sahte bir hikaye ile kullanıyor gibi görünüyor.

ist sarah jessica parker eine raucherin

'Selena Gomez, Konser Şiddetinin Patlaması Ortasında Haftanın ve Hayranlarının Güvenliğinden Korkuyor', web sitesinde güvenilmez bir başlık olarak yeni bir manşet okuyor. The Weeknd şu anda ülke çapındaki büyük şehirlerde onun için sahne alıyor. Starboy Turu ve şimdi site, kız arkadaşının gösterilerinden birinde meydana gelen bir olaydan endişelendiğini söylüyor. Sözde bir 'kaynak' çıkışa şunları söylüyor: 'Selena, Las Vegas'taki çatışmada sarsıldı ve şimdi erkek arkadaşının güvenliği ve hayranları için korkuyor. Selena, Abel'ı o kadar çok seviyor ki, turnesi sırasında hayranları yaralanırsa ezilirdi. 'Prizin şüpheli içeriden biri, nihayetinde 'şovun devam etmesi gerektiğini bildiğini' söylemeye devam ediyor, ancak 'her şovdan önce ve sonra Abel'e' Seni seviyorum 'demek için bile daha fazla çaba gösterecek. ' Ancak Dedikoducu Polis şarkıcının güvendiği yakın çevrede hiç kimsenin HollywoodLife ile temas halinde olmadığını defalarca belirtti. Yukarıda bahsedilen alıntılar, Gomez'i tanıyan hiç kimseden gelmediği için görünüşte uydurma. Görünüşe göre defalarca gözden düşen site, durumun bir ünlüyü nasıl etkilediğini biliyormuş gibi yaparak ölümcül saldırıdan çıkar sağlamaya çalışıyor.

jenner will wieder ein mann sein

Doğal olarak, trajik Las Vegas çekimleri milyonlarca insanı büyük halka açık etkinliklerde sevdiklerinin güvenliği konusunda endişelendirdi, ancak HollywoodLife'ın Gomez’in bu konudaki düşünceleri hakkında özel bir görüşü yok. Aslında, Dedikoducu Polis önceden biliyormuş gibi yaptığı için webloid'i çağırdı Gomez'in The Weeknd'in turneye çıkmasına 'üzücü' tepkisi Geçen ay yola ilk çıktığında. Bu sözde 'özel' tamamen üretildi ve aynı şey bu sonuncusu için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.