selena Gomez Uydurma bir rapora rağmen, böbrek naklinden sonra iyileşmesine yardımcı olması veya destek olması için yeni bir köpek almadı. Dedikoducu Polis iddianın uydurma olduğu garanti edilmektedir. Bize 'Bir şeyin diğeriyle ilgisi yok' dendi.

HollywoodLife Gomez hakkında o kadar çok sahte hikaye uydurur ki bir zamanlar blogu herkese açık bir şekilde 'en kötü' olarak adlandırır. Şimdi, site iki gerçek hayat olayını yaşadı: Gomez böbrek nakli oldu ve bir Cavalier King Charles Spaniel aldı ve onları tamamen gerçek olmayan bir makale üretmek için kullandı. Ve çıkış, ameliyatından sonra iyileşmesine yardımcı olacak bir köpek yavrusu aldığı iddiasını desteklemek için, görünüşe göre Gomez'le hiç tanışmamış bir köpek eğitmeninin yeni köpeğinin 'duygusal bir destek hayvanı' işlevi görebileceğini söyledi. Eğitmen ayrıca sahip olduğu belirli cinsin 'sevimli' olduğunu ve 'çok güçlü bir şekilde bağlandıklarını' belirtiyor. Ama gerçek şu ki, eğitmen ve HollywoodLies, bazen denildiği gibi, Gomez’in Charlie adını verdiği köpeği alma motivasyonu hakkında hiçbir fikre sahip değil.Çoğu zaman itibarını yitiren sitenin uydurma makalesinde bahsetmeyi ihmal ettiği şey, Gomez'in bir köpek insanı olmasıdır. Böbrek naklinden önce birkaç köpeği vardı ve muhtemelen sonrasında çok daha fazlası olacak. Gomez'in yıllar içinde sahip olduğu köpekler arasında Baylor adında bir husky karışımı, Chazz adında başka bir köpek, Chip adında bir corgi, Fina adında bir Rodezya sırt karışımı, Wallace adında bir boksör-çoban karışımı ve bir Labrador köpeği olan Willie var. Başka bir köpek yavrusu almış olması, iyileşmesi ve ameliyat sonrası desteğe ihtiyaç duyması ile tamamen bağlantılı değildir. Görünüşe göre, diğer köpeklerinden bahsetmeyen HollywoodLies, sadece Gomez hakkında başka bir uydurma makale hazırlamaya odaklanmıştı.

HollywoodLife'ın Gomez hikayeleriyle tamamen inandırıcı olmadığını söylemek yetersiz kalır. Sadece son 24 saat içinde, siteyi, hakkında tamamen hayali bir makale uydurduğu için basıyoruz. Gomez bir 'American Idol' jürisi olacak . Temsilcisi özel olarak söyledi Dedikoducu Polis , 'Bir konuşma bile olmadı'.

Gibi Dedikoducu Polis Yukarıda belirtildiği gibi HollywoodLies, Gomez hakkında uydurma hikayeler yayınlamayı sever. Aktris-şarkıcı bir keresinde sosyal medyada web sitesinin 'asla doğru olmadığını' söylemişti. Pekala, bu son kuyruk, eee, Gomez'in böbrek naklinden sonra iyileşmesine ve onu desteklemesine yardım edecek yeni bir köpek almasıyla ilgili hikaye doğru değil. İçeriden biri garanti eder Dedikoducu Polis , 'Bir şeyin diğeriyle ilgisi yok.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.