selena Gomez ile 'rahat' olmuyor Brad Pitt . O da 'ihanet etmedi' Haftasonu arkasından 'flört ederek'. Dedikoducu Polis aynı sansasyonel rapordan gelen bu hatalı iddiaların her ikisini de çürütebilir.

'İhanete uğradı! Selena, Brad Behind The Weeknd’s Back ile Rahat Ediyor 'diyor Radar Çevrimiçi , Gomez ve Pitt'in 'neredeyse iki yıldır gizli bir flört ettiğini' iddia ediyor. Webloid'e göre, şarkıcı-aktris 'düzenli olarak planlanmış telefon görüşmeleri' yoluyla Pitt ile 'The Weeknd'le olan aşkını tehlikeye atıyor'. Sözde bir 'kaynak', 'Brad, Selena'nın büyük bir hayranı. Geçen yıl Altın Küre'den bu yana iletişim halinde kaldılar. 'ist Dolly Partons Ehemann tot

Gomez'in bir kamera hücresi vardı Büyük Kısa ve 2016 ödül şovunda oyuncu-yapımcı ile poz verdi. Tabii ki, bu masum eylem, dedikoduların sitenin gerçekten suçladığı noktaya gelmesine neden oldu. Gomez, Pitt’in Angelina Jolie’den ayrılmasına neden oluyor aylar sonra. İddia tamamen saçmaydı, ancak şimdi çıkış noktası Gomez ve Pitt'in aralarında bir şeylerin çiçek açmaya başladığını öne sürmek için gündelik karşılaşmasına geri dönüyor. Sözde muhbir, 'Elbette, yeni bir romantizme başlaması için mümkün olan en kötü zamandı, ama kıvılcım kesinlikle oradaydı ve ona da büyük ölçüde ilgi duyuyordu.'

'Brad, Selena’nın sağlık krizi boyunca ne kadar cesur davrandığını gerçekten takdir ediyor ve ayık olduğu için onunla eşit derecede gurur duyuyor,' diye devam ediyor çevrimiçi yayının iddia edilen habercisi. The Weeknd'e gelince, webloid 'Gomez ve Pitt arasındaki cilveli alışverişlere rağmen' çiftin ilişkilerinde en azından şimdilik 'çok sağlam' olduğunu ve hatta onların Aşk.' Ancak RadarOnline'ın iddia ettiği gibi gerçek bir 'kaynağı' olsaydı, Gomez ve The Weeknd'in Charlie adında bir köpeği haftalar önce evlat edindiğini bilirdi.

Açıkçası, site arama trafiği için bir manşete üç popüler ünlünün adını koymak istemiş ve insanların tıklaması için sahte bir aşk üçgeni uydurmuş gibi görünüyor. Ana iddia bile pek mantıklı değil. Gomez ve Pitt sözde 'rahat' oluyorlar ama sadece telefonda mı konuşuyorlar? Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bazı lemmingler şimdiden aldatıcı tartışmalara girdiler. Daily Star Gomez ve Pitt'in 'yeni Brangelina' olup olmadığını soracak kadar ileri gidiyor. Lütfen. Bırakın romantizmi, birbirleriyle bağları bile yok. Ve Dedikoducu Polis The Weeknd'e 'gizli flört' ile 'ihanet etme' iddialarının tamamen sahte olduğu söylendi. Hatta bir Pitt kaynağı bize 'Bu tamamen saçma ve doğru değil' diyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Angelina Jolie adoptiert syrischen Flüchtling