Bir web sitesi bildiğini iddia ediyor selena Gomez 'tepki Charlie Puth paylaştıkları bir romantizmi ima ediyor. Hikaye, 'halka açıldığı' için kızdığını iddia etse de, rapor aslında uydurma. Dedikoducu Polis kırabilir.

Perşembe günü, İlan panosu Puth'i içeren bir kapak hikayesi yayınladı Gomez ile yaptığı düet hakkında “Artık Konuşmayacağız” diyor. Yorumlarında, diğer bazı şarkılarına vurgu yaptı ve insanları bu parçaların kendisiyle ilgili olduğunu varsaymaya yöneltti. 'Hayatımın belirli bir anı, bana çok yakın birinin bunu istediği anla ilgili. Dikkat başka birinin 'dediğini söyledi. 'Bunu öğrendiğimde ve bitirdiğimizde, ben de bazı gölgeli şeyler yapmış olabilirim ve o da bana sorabilirdi,' Ne kadar bu oluyor mu? ''Puth sözlerine devam etti, 'Öpüp anlatmıyorum, ama böyle bir şarkının gerçek olarak karşımıza çıkmasının tek yolu, perde arkasında başka bir şey olup olmadığıdır. Ve olan buydu. Çok kısa ömürlü, çok küçük ama çok etkili. Ve bu beni gerçekten mahvetti. ' Şarkıcı-söz yazarı ayrıca, “Bunu mümkün olan en iyi şekilde ifade etmeye çalışıyorum: Aklındaki tek kişi ben değildim gibi değildi. Ve sanırım bunun gireceğini biliyordum - kendimi neyin içine soktuğumu. '

O şarkıda o kadar güzel bir duygu uyandırdı ki, onunla çalışmak bir zevkti. Bu yüzden, hayatımın karanlık bir noktasından gelmesine rağmen onu söylemekten her zaman mutlu oluyorum ”diye ekledi. Şimdi HollywoodLife Hikayeleri uydurma eğilimiyle HollywoodLies olarak da bilinen, 'ÖZEL' olarak 'Charlie'nin büyük ifşasına nasıl tepki verdiğini' öğrendiğini iddia ediyor.

Sözde 'Selena'ya yakın bir kaynak', 'Selena, Charlie'nin sahip oldukları şeyler hakkında ağzını kapalı tutmasını diliyor çünkü bu tür şeyleri ve flört hayatını olabildiğince gizli tutmakla kesinlikle ilgileniyor. . ' Bu alıntı gülünç. HollywoodLies, kelimenin tam anlamıyla yıllardır Gomez’in 'flört hayatı' hakkında fikir sahibi olduğunu iddia ediyor. Blog, yanlış bir şekilde Niall Horan ve bir sürü başkasıyla ilişkilendirdi ve son zamanlarda Justin Bieber ile olan ilişkisi söz konusu olduğunda biliniyormuş gibi davranmaya başladı.

Bu hikayeler tipik olarak, sözde samimi duygularını açığa vuran bir Gomez 'kaynağına' atıfta bulunur. Ama şimdi HollywoodLies, okuyuculardan, şarkıcı-aktrisin kişisel hayatını 'gizli' tutmak istediğini söylerken aynı zamanda 'flört hayatına' hitap eden bir 'kaynağa' sahip olduğuna inanmalarını istiyor. Gomez aşk hayatını gerçekten özel tutmak istiyorsa, neden ona yakın birinin her zaman bloga gevezelik etmesini sağlasın?

Cevap şu ki, öyle değil. Çevresindeki hiç kimse, kamuoyuna defalarca seslendiği bir çıkış olan bu siteye sızmaz. Aslında, Gomez, HollywoodLife'ı kendi başına 'en kötü' olarak nitelendirdi İlan panosu Kapak hikayesi . Puth'a gelince, onun 'sadece arkadaşı' olduğu konusunda ısrar etti, geçmişte de söylediği bir şey. Bununla birlikte, şimdi aksini iddia ettiğini düşünüyor, hiç kimse bu tepkiyi HollywoodLies ile paylaşmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.